Netflix VR Uygulaması Yayınlandı!

Ülkemizde de aktif hizmet vermeye başlayan Netflix, sanal gerçeklik uygulaması Netflix VR yayınladı. İşte Netflix VR uygulaması ve detayları!

Netflix VR

Tüm dünyada olduğu kadar, ülkemizin de popüler servisleri arasında yer alan Netflix, uygulamalarını geliştirmeye ve kapsamını genişletmeye devam ediyor. Son olarak da Netflix VR uygulaması yayınlandı.

Netflix VR

Netflix VR-sanal gerçeklik uygulaması yayınlandı!Netflix VR

Şu an için sadece Google Daydream View sanal gerçeklik kaskı ile birlikte kullanılabilen Netflix VR uygulaması, Google Daydream View sahibi olan kullanıcılara, sanal gerçeklik ile birlikte dizi ve film izleme imkanı sunuyor.

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.