Netflix Çevrimdışı İzleme Özelliği Geliyor!

Netflix çevrimdışı izleme özelliği, gelen son bilgilere göre kısa bir süre içinde kullanıma sunulacak. İşte Netflix çevrimdışı izleme özelliği!

Son dönemlerde ülkemizde de aktif olarak yer almaya başlayan dizi ve film izleme platformu Netflix’in, çevrimdışı özelliği ile ilgili detaylar paylaşıldı.

Netflix çevrimdışı izleme özelliği!

Aslında uzun bir süredir Netflix çevrimdışı izleme özelliğinin gelip gelmeyeceğine ilişkin dedikodular dolaşmaktaydı. Şimdi ise doğrudan Netflix CCO’su tarafından açıklama geldi.

ABD ve İngiltere’de çevrimdışı izleme özelliği olmayacak!

Netflix Çevrimdışı İzleme

Yapılan açıklamaya göre Netflix çevrimdışı izleme özelliği, kasım ayı içerisinde kullanıma alınabilir. Lakin, Netflix çevrimdışı izleme özelliği Birleşik Devletler ve İngiltere için sunulmayacak. Bunun sebebinin ise, Netflix’in Amerika ve İngiltere’nin mobil ve sabit internet hizmetlerinin, çevrimiçi izleme için yeterli seviyede olması olarak gösteriliyor.

Ülkemiz için Netflix‘in çevrimdışı izleme özelliğinin kullanıma sunulup sunulmayacağına ilişkin de, yine net bir bilgi bulunmuyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.