MWC 2017

Bu sene İspanya’nın Barselona kentinde düzenlecek olan MWC 2017 takvimi belli oldu. Mobil Dünya Kongresi 2017 takvimi ile birlikte, hangi markanın hangi akıllı telefon modelini ne zaman duyuracağı ile ilgili bilgiler de netleşmiş oldu!

Mobil Dünya Kongresi 2017 – MWC 2017 takvimi!

MWC 2017

Açıklanan bilgilere göre hangi markanın MWC 2017’de ne zaman etkinlik düzenleyeceği ve hangi modelleri duyurması beklendiği ile ilgili tüm detaylar şu şekilde:

25 Şubat 2017

TCL (BlackBerry) – BlackBerry Mercury

TCL yani bilinen marka ismi ile BlackBerry, yeni akıllı telefon modeli Mercury ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

26 Şubat 2017

LG – LG G6

Huawei – Huawei P10, P10 Plus ve P10 Lite

HMD Global (Nokia) – Nokia 3, Nokia 5 ve yeni Nokia 3310

Motorola-Lenovo – Motorola Moto G5 ve Moto G5 Plus

Samsung – Samsung Galaxy Tab S3 ve kısa bir Galaxy S8 tanıtım videosu

26 şubat tarihi ise birçok farklı marka için önemli bir gün olacak. Hem LG hem de Nokia markası, söz konusu olan bu tarihte yeni akıllı telefon modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Öte yandan Huawei’nin de yeni P10 ve P10 Plus modelleri, kullanıcıların beğenisine sunulmaya hazırlanıyor.

27 Şubat 2017

Sony – Birkaç yeni Xperia akıllı telefon modeli

Alcatel – Yeni modüler akıllı telefon modeli

Sony ve Alcatel markalarınından da yeni akıllı telefon modelleri bekleniyor. Sony, yeni Xperia modellerini gün yüzüne çıkartacakken, Alcatel markasından da yeni modeller bekleniyor.

MWC, özellikler Android işletim sistemi taşıyan yeni mobil cihazlar için önemli bir etkinlik olma unvanını korumaya devam ediyor. Bu yıl da birçok yeni ve uzun süredir merakla beklenen cihazlara ev sahipliği yaparak, teknoloji severlere önemli zamanlar yaşatmış olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here