MWC 2017’de Katlanabilir Samsung Akıllı Telefon Prototipi Sergilenebilir!

Samsung katlanabilir akıllı telefon prototip modellerinin, MWC 2017 kapsamında sergilenebileceğine ilişkin bilgiler ortaya çıktı!

Her ne kadar yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy S8’i MWC 2017 kapsamında duyurmayacak olsa da Samsung, mobil ve akıllı telefon tarafındaki yenilikleri es geçmeyecek gibi görünüyor. Daha önce Galaxy Tab S3 modelinin MWC 2017’de duyurulacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi de gelen bilgilere göre Samsung katlanabilir akıllı telefon prototiplerinden son olanı, Mobil Dünya Kongresi’nde sergilenecek.

MWC 2017’de Samsung’un katlanabilir akıllı telefon prototipi sergilenecek!

Samsung katlanabilir akıllı telefon

ETnews tarafından ortaya atılan iddiaya göre, uzun süredir dedikodulara konu olan Samsung markasını taşıyan ve katlanabilir yapıdaki akıllı telefon modeli, çalışan bir prototipi ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Belirtildiği gibi söz konusu bu akıllı telefon modeli, yakın zamanda satışa çıkacak veya ziyaretçilerin deneyimlerine sunulacak bir modelden farklı olarak, konseptin hangi boyutlara ulaştığını gösterecek bir prototip örnek olacak.

Samsung Display önderliğinde sergilenecek bu yeni Samsung katlanabilir akıllı telefon, beklentilere göre MWC 2017’nin öne çıkan ürünleri arasında yer almayı başaracak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.