MWC 2017’de Katlanabilir Samsung Akıllı Telefon Prototipi Sergilenebilir!

Samsung katlanabilir akıllı telefon prototip modellerinin, MWC 2017 kapsamında sergilenebileceğine ilişkin bilgiler ortaya çıktı!

Her ne kadar yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy S8’i MWC 2017 kapsamında duyurmayacak olsa da Samsung, mobil ve akıllı telefon tarafındaki yenilikleri es geçmeyecek gibi görünüyor. Daha önce Galaxy Tab S3 modelinin MWC 2017’de duyurulacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi de gelen bilgilere göre Samsung katlanabilir akıllı telefon prototiplerinden son olanı, Mobil Dünya Kongresi’nde sergilenecek.

MWC 2017’de Samsung’un katlanabilir akıllı telefon prototipi sergilenecek!

Samsung katlanabilir akıllı telefon

ETnews tarafından ortaya atılan iddiaya göre, uzun süredir dedikodulara konu olan Samsung markasını taşıyan ve katlanabilir yapıdaki akıllı telefon modeli, çalışan bir prototipi ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Belirtildiği gibi söz konusu bu akıllı telefon modeli, yakın zamanda satışa çıkacak veya ziyaretçilerin deneyimlerine sunulacak bir modelden farklı olarak, konseptin hangi boyutlara ulaştığını gösterecek bir prototip örnek olacak.

Samsung Display önderliğinde sergilenecek bu yeni Samsung katlanabilir akıllı telefon, beklentilere göre MWC 2017’nin öne çıkan ürünleri arasında yer almayı başaracak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here