Mr. Robot 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Mr. Robot 2. Sezon Fragmanı

Yabancı dizi dünyasının önemli isimlerinden olan Mr.Robot, 2. sezonu ile izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Son olarak ise Mr.Robot 2. sezon fragmanı yayınlandı!

Ayrıca Bakınız

Jon Snow Kim? – Game of Thrones Teorileri!

Mr. Robot 2. sezon ne zaman başlıyor?

Mr. Robot 2. Sezon Fragmanı

İlk bölümü ile tam bir karmaşanın ortasında izleyicilerine veda eden Mr.Robot, geride bıraktığı bilinmezlikleri 2. Sezon ile ortaya çıkaracak. Açıklanan bilgilere göre Mr.Robot 2. sezon çıkış tarihi, 13 Temmuz 2016’yı gösteriyor.

Meraklı bekleyişin devam etmesi, Mr.Robot 2. sezon beklentilerini de yükseltmiş oldu. Durumun farklında olan yapımcı firma, izleyicileri daha da meraklandıracak Mr.Robot 2.sezon fragmanını yayınlandı.

İşte Mr.Robot 2. sezon fragmanı:

 

>> Mr. Robot’un 2. sezonu ile ilgili sizin beklentileriniz nasıl?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.