Motorola’dan Samsung’a Gönderme İçeren Reklam Filmi!

Motorola hazırladığı yeni reklam filminde Samsung'u hedef aldı. İşte Motorola'nın Samsung'a göndermede bulunduğu yeni reklam filmi!

Motorola'dan Samsung'a Gönderme

Motorola, yeni hazırladığı reklam filmi ile Samsung’a göndermede bulundu. Aslında daha önce Motorola, Samsung’un iPhone kullanıcılarını hedef aldığı video sonrasında Facebook üzerinden bir açıklamada bulunmuş ve bu reklamın henüz daha bitmediğini belirtmişti.

İşte bu açıklamadan sonra Motorola, yarım kaldığını düşündüğü Samsung Galaxy Note 8 ile biten reklam filminin sonunu getirmiş oldu.

Motorola Samsung’un reklam filmini tamamladı!

Kısaca hatırlatmak gerekirse Samsung’un daha önce yayınladığı videoda bir iPhone kullanıcısı, en sonunda Galaxy Note 8 satın alıp evine dönüyordu. Motorola’nın reklamı da bu gencin Note8 ile eve dönüşünden sonraki süreci konu alıyor.

Motorola'dan Samsung'a Gönderme

Galaxy Note 8 modelinin çerçevesiz ekranına vurgu yapan genç, karşısında Moto Z2 Play modelini buluyor ve Moto Z2 Play modeli, bir anda projektöre dönüştürülüyor. Bu süreçte Galaxy Note 8’in çerçevesiz ekranda yaşadığı video sorununa da dikkat çekiliyor.

Moto Z2 Play ile birlikte sunulan Moto Mods aksesuarları ile akıllı telefonun çok daha fazla geliştirilebileceğine vurgu yapan Motorola, nitekim Samsung’un reklam filmini tamamlamış oluyor.

Videoya geçmeden önce belirtmek gerekirse bir süre önce de Huawei Samsung’u hedef alan reklam filmi ile dikkatleri üzerine toplamıştı.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.