Motorola Moto X için Lollipop Güncellemesi Yolda!

2013 yılında satışa çıkan Motorola Moto X modeli için kullanıcılarının güncelleme beklentileri artmış durumda. Son zamanlarda gelen yoğun kullanıcı sorularına ise Motorola’ nın kıdemli yazılım sorumlusu David Schuster’ dan açıklama geldi.

Motorola Moto X için Lollipop Güncellemesi Yolda! - habertekno.com - habertekno - teknoloji haberleri (1)

Google+ servisi üzerinden açıklama yapan David Schuster, Moto X ( 2013 ) üzerindeki Android 5.0 Lollipop güncellemesinin testlerinin devam ettiğini belirtti. Kullanıcıların beklenti içinde olduklarını bildiklerini ve herhangi bir sorun ile karşılmaması durumunda en kısa sürede Android Lollipop 5.0 güncellemesinin sunulmaya başlanacağını da yine Schuster, yaptığı açıklama mesajında belirtti.

Yapılan yorumlar ise birkaç hafta içerisinde Motorola’ nın Moto X ( 2013 ) için Android Lollipop 5.0 güncellemesinin yayınlanmaya başlanacağı yönünde şekilleniyor. İlk yayınların ise Amerika için gerçekleşeceği de yine söylenenler arasında.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.