Motorola Moto M Android 7.0 Nougat Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak?

Motorola Moto M Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Peki, Motorola Moto M Android 7.0 Nougat güncellemesi ne zaman?

Motorola Moto M

Tech Updates tarafından kısa bir süre önce, Motorola Moto M Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili iddialar ortaya atıldı. Buna göre Motorola Moto M Android 7.0 Nougat güncellemesi, kısa bir süre içinde resmi olarak yayınlanmış olacak.

Motorola Moto M Android 7.0 Nougat güncellemesi kısa bir süre sonra yayınlanacak!

ortaya atılan bilgilere göre Lenovo çatısı altındaki Motorola firması, Motorola Moto M Android 7.0 Nougat güncellemesi için çalışmalarını sürdürüyor ve son aşamasına yaklaştı. Hatırlatmak gerekirse Motorola Moto M kutudan Android 6 ile birlikte çıkıyor.Motorola Moto M

Buna ek olarak Motorola Moto M özellikleri; 5.5-inç büyüklüğünde 1920×1080 piksel yani FullHD çözünürlüğünde ekran, depolama alanına bağlı olarak 3GB ve 4GB RAM seçeneği, 2.2GHz saat frekansına sahip MediaTek Helio P15 mobil işlemci, 8MP ön ve 16MP arka kamera ve 3050mAh büyüklüğünde batarya olarak sıralanıyordu.

Motorola Moto M

Ayrıca Bakınız:

Sahip olduğu bu teknik detayları ile de daha önceden beri Motorola Moto M Android 7.0 Nougat güncellemesinin yolda olduğu ortaya atılmıştı. Şu an için net bir tarih olmasa da, Motorola Moto M Android 7.0 Nougat güncellemesi için beklentiler mevcut.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here