Moto G4 Plus Türkiye Satışları Başladı!

Motorola Moto G4 Plus Türkiye satışları, en nihayetinde başladı. İşte Moto G4 Plus'ın ülkemizde satışa sunulması ile ilgili detaylar!

Moto G4 Plus

Motorola Moto G4 Plus Türkiye satışları, en nihayetinde resmi olarak başlamış oldu. Moto G4 Plus ülkemizde de resmi olarak satılan akıllı telefon modelleri arasında yerini aldı.

Moto G4 Plus Türkiye satışları resmi olarak başladı!

Tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de kullanıcıların dikkatini çeken Motorola markasının akıllı telefon modelleri, Lenovo çatısı altında yaygın satış ağına dahil oluyor.

Ülkemizde aktif olarak satış yapan Lenovo, dolayısıyla yeni Moto G4 Plus modelini de ülkemizde resmi olarak satışa çıkardı.

Moto G4 Plus

Moto G4 Plus özellikleri!

Kısaca değinmek gerekirse Moto G4 Plus özellikleri; 5.5-inç büyüklüğünde Full HD-1090p- ekran, Snapdragon 617 yonga seti, 2GB RAM, 16GB dahili depolama, microSD hafıza kartı desteği ve 3,000mAh büyüklüğünde batarya olarak sıralanıyor.

Bunlarla birlikte Moto G4 Plus özellikleri arasında, parmak izi okuyucu sensör de bulunmakta.

Moto G4 Plus fiyatı!

Orta segmentte konumlandırılan ve ülkemizde resmi olarak satışa sunulan Moto G4 Plus fiyatı ise 1,299 Lira olarak belirlenmiş.

Moto G4 Plus modelinin ülkemizde satışa çıkmasının ardından, Moto G4 ile ilgili de beklentiler artmış oldu. Lakin, henüz Lenovo tarafından Moto G4 Türkiye satışları ile ilgili bir açıklama yapılmış değil.

Öyle görünüyor ki Moto G4 Plus modelinin ülkemizde satışa çıkmasının ardından, Motorola markasını taşıyan ileriki dönemlerde duyulacak yeni akıllı telefon modellerini de raflarda görmek mümkün olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.