Moto G4 Plus Android 7.0 Güncellemesi Başlıyor!

Motorola, Moto G4 Plus Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladı. İşte Moto G4 Plus Android 7.0 güncellemesi ile ilgili detaylar!

Moto G4 Plus

Ülkemizde de aktivitesini kademeli olarak başlatan Lenovo çatısı altındaki Motorola, popüler akıllı telefon modellerinden olan Moto G4 Plus için Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladı.

Motorola Moto G4 Plus güncellemesi başladı!

Gelen bilgilere göre şu an Moto G4 Plus Android 7.0 güncellemesi, Birleşik Devletler’deki; Verizon, AT&T, T-Mobile ve Sprint operatörlerinin satışını gerçekleştirdiği Moto G4 Plus modelleri ile başlatıldı.

Moto G4 Plus

Bununla beraber Moto G4 Plus Android 7.0 Nougat güncellemesi, Hindistan’da da başlamış durumda. Aktarılan bilgilere göre Motorola Moto G4 Plus modelinin Android 7.0 Nougat güncellemesi, kısa süre içerisinde kademeli olarak tüm dünyada dağıtılmaya başlayacak.

Son olarak belirtmek gerekirse Moto G4 Plus için Android 7.0 güncellemesi arka planda otomatik olarak indiriliyor. Herhangi bir uyarı almayan kullanıcılar Ayarlar>Telefon Hakkında>Yazılım Güncelleme sekmesinden kontrol sağlayabilirler.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here