Moto G4 Plus Android 7.0 Güncellemesi Başlıyor!

Motorola, Moto G4 Plus Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladı. İşte Moto G4 Plus Android 7.0 güncellemesi ile ilgili detaylar!

Moto G4 Plus

Ülkemizde de aktivitesini kademeli olarak başlatan Lenovo çatısı altındaki Motorola, popüler akıllı telefon modellerinden olan Moto G4 Plus için Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladı.

Motorola Moto G4 Plus güncellemesi başladı!

Gelen bilgilere göre şu an Moto G4 Plus Android 7.0 güncellemesi, Birleşik Devletler’deki; Verizon, AT&T, T-Mobile ve Sprint operatörlerinin satışını gerçekleştirdiği Moto G4 Plus modelleri ile başlatıldı.

Moto G4 Plus

Bununla beraber Moto G4 Plus Android 7.0 Nougat güncellemesi, Hindistan’da da başlamış durumda. Aktarılan bilgilere göre Motorola Moto G4 Plus modelinin Android 7.0 Nougat güncellemesi, kısa süre içerisinde kademeli olarak tüm dünyada dağıtılmaya başlayacak.

Son olarak belirtmek gerekirse Moto G4 Plus için Android 7.0 güncellemesi arka planda otomatik olarak indiriliyor. Herhangi bir uyarı almayan kullanıcılar Ayarlar>Telefon Hakkında>Yazılım Güncelleme sekmesinden kontrol sağlayabilirler.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.