Moto E4 ve Moto E4 Plus’ın Özellikleri Sızdırıldı!

Moto E4 ve Moto E4 Plus modellerinin teknik özellikleri sızdırıldı. Moto E4 ve Moto E4 Plus özellikleri ile dikkat çekmeye hazırlanıyor!

Moto E4

Moto E4 ve Moto E4 Plus teknik özellikleri ile ilgili detaylar sızdırıldı. Önümüzdeki hafta duyurulması beklenen yeni Moto E4 ve Moto E4 Plus modellerinden önce, önemli detaylar böylece gün yüzüne çıkmış gibi görünüyor.

Moto E4 ve Moto E4 Plus teknik özellikleri sızdırıldı!

Açıklanan bilgilere göre yeni Moto E4 Plus modeli, bilhassa da 5000mAh büyüklüğündeki dahili bataryası ile dikkatleri üzerine toplayacak. Bununla beraber 1.3GHz saat frekansına sahip dört çekirdekli MediaTek MT6737M mobil yonga setine sahip olacak. 2GB veya 3GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı da yine yeni E4 Plus modelinde yer alacak teknik detaylardan oluyor. Kamera tarafında ise 13MP çözünürlüğünde bir arka kameranın yer alacağı dile getiriliyor. Son olarak 5.5-inç büyüklüğünde ve HD-720p çözünürlüğünde konumlandırılmış bir ekran ile duyurulması bekleniyor.

Moto E4

E4 modelinde ise arka kamera tarafında 8MP, ön kamerada ise 5MP çözünürlüğünde bir sensör kullanılacağı bekleniyor. 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı seçeneği de E4 modeli için beklenen teknik özelliklerden oluyor. Aktarılan diğer detaylar ise 5-inç büyüklüğünde ve HD-720p çözünürlüğünde ekran, 2800mAh kapasiteye sahip batarya, microSD hafıza kartı desteği ve Android 7.1.1 Nougat sürümü bilgilerinden oluşuyor.

Moto E 4 fiyatı 150 euro seviyesinde yer alacak iken, Moto E4 Plus fiyatı ise 190 euro ile 200 barajının gerisinde kalmış olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here