Moto 360 Android Wear 2.0 Güncellemesi Almayacak!

Moto 360

Android dünyasının sevilen akıllı saat modeli Moto 360’ın ilk versiyonu ile ilgili kullanıcılara kötü haber geldi. Doğrudan Motorola tarafından gelen bilgiye göre ilk nesil Moto 360, ne yazık kiAndroid Wear 2.0 işletim sistemine güncellenmeyecek!

İlk nesil Moto 360, Android Wear 2.0 almayacak!

Moto 360

Sosyal medya hesabı üzerinden Motorola ile iletişime geçen bir kullanıcı, ilk nesil Moto 360 akıllı saat modelinin Android Wear 2.0 işletim sistemi güncellemesi alıp almayacağı sorusuna, Motorola tarafından olumsuz cevap alıyor. Lakin bu durum, ikinci nesil Moto 360 için geçerli mi bilinmiyor. Zira Motorola’nın açıklaması, sadece ilk nesil Moto 360 akıllı saat modelini kapsıyor.

Kısaca özetlemek gerekirse Google tarafından sunulan yeni akıllı saat işletim sistemi Android Wear 2.0, çok büyük yenilikler sunmuyordu. Ancak, özellikle kullanıcıların akıllı saatleri üzerinden yazı yazmaları adına, daha elverişli bir yapı kazanıyordu.

 

>> İlk nesil Moto 360 modelinin, Android Wear 2.0 güncellemesi almayacak olmasıyla ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.