Samsung Galaxy Tab 3

Samsung Galaxy Tab 3 Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung'un yeni tablet modeli Samsung Galaxy Tab 3 özellikleri sızdırıldı. İşte yeni sızdırılan Galaxy Tab 3 özellikleri ile ilgili detaylar!
Yeni iPad

2017’de 3 Yeni iPad Modeli Duyurulacak!

Bu defa Ming-Chi Kuo tarafından, 2017 yılında duyurulacak iPad modelleri ile ilgili iddialar geldi. İşte yeni iPad modelleri ile ilgili bilgiler!
Lenovo MIIX 720

Lenovo MIIX 720 Duyuruldu!

Tasarımı ve özellikleri ile doğrudan Microsoft Surface Pro modeline rakip olan Lenovo MIIX 720 duyuruldu. İşte Lenovo MIIX 720 özellikleri!
Samsung Windows 10'lu Tablet

Samsung Windows 10’lu Tablet Modeli Duyuracak!

Samsung markasının CES 2017 kapsamında yeni Windows 10 işletim sistemine sahip tablet modeli duyuracağı ile ilgili bilgiler gelmeye başladı!
Yeni iPad Modeleleri

Yeni iPad Modeleleri Mart Ayında Tanıtılabilir!

Apple'ın ihmal ettiği düşünülen iPad modelleriyle ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. İşte yeni iPad modelleri ile ilgili detaylar!
samsung chromebook pro özellikleri

Samsung Chromebook Pro Duyuruldu! İşte Özellikleri!

Yeni Samsung Chromebook Pro modeli duyuruldu. İşte Samsung Chromebook Pro özellikleri ve Samsung Chromebook Pro detayları!
Nokia D1C Table

iPad Pro Rakibi Nokia D1C Tablet Görüntülendi!

Nokia D1C Tablet modelinin özellikleri sızdı! Nokia, D1C Tablet ile Apple'ın 12.9 inç iPad Pro modeline rakip olmayı hedefliyor.
ASUS ZenPad 3S 10

ASUS ZenPad 3S 10 Duyuruldu!

Asus, IFA 2016 fuarı kapsamında yeni ASUS ZenPad 3S 10 tablet modelini duyurdu. İşte ASUS ZenPad 3S 10 özellikleri ve detayları!
Tabletlere S-Pen

Samsung, S-Pen Destekli Tablet Modeli Tanıtmaya Hazırlanıyor!

Samsung, yeni duyuracağı Galaxy tablet modelinde S-Pen desteğine yer vermeye hazırlanıyor. İşte S-Pen destekli tablet modeliyle ilgili detaylar!
Galaxy Tab S2

Samsung Galaxy Tab S2 Android 6.0 Güncellemesi Başladı!

Samsung Glaxy Tab S2 tablet modeli için, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başlandı. İşte Galaxy Tab S2 güncellemesinin detayları!

Öne Çıkan Haberler