Mobil Microsoft Office Uygulamaları Güncellendi!

Microsoft'un Android ve iOS için hazırladığı Office uygulamaları yeni özellikler ile güncellendi. İşte yeni mobil Office uygulamalarının detayları!

Mobil Microsoft Office

Microsoft’un hem Android hem de iOS tarafındaki en başarılı mobil uygulamalarından olan Office uygulamaları yeni özellikler ile güncellendi. Hem Android Office uygulamaları hem de iOS Office uygulamaları tarafında yayınlanan yeni güncellemeler özellikler; Word, Excel ve Powerpoint tarafında kendini gösteriyor.

Android ve iOS Office uygulamaları güncellendi!

Mobil Microsoft Office

Yeni yayınlanan güncelleme ile hem Android hem de iOS tarafındaki Word, Excel ve Powerpoint uygulamalarına, el ve kalem ile yazma desteği geldi. Bundan böyle Android ve iOS Word, Excel ve Powerpoint uygulamalarında, el ve kalem ile yazı yazmak veya çizim yapmak mümkün.

Öte yandan Android tarafı için Microsoft, Android 5.0 ve üstü işletim sistemi sürümünü taşıyan cihazlarda, Office uygulamalarının hafıza kartına kayıt yapabilmesine imkan tanıyor. Uzun süredir beklenen hafıza kartına kayıt özelliği de böylece, Android 5.0 ve üstü işletim sistemi taşıyan cihazlar için mümkün hale geldi.

Yayınlanan Android ve iOS Office uygulamalarının güncellemeleri, an itibariyle indirilebilir durumda.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.