Haber Tekno Sosyal Medya

Microsoft Surface Pro 4 Bu Yaz Satışa Sunulabilir

Haberler

Microsoft Surface Pro 4 Bu Yaz Satışa Sunulabilir

Microsoft’ un ilk Surface isimli tablet modeli ile sektöre farklı bir tablet şekliyle girmesi merak uyandırmış ve ilk acemiliğinin ardından üçüncü nesil olan Surface Pro 3, birçok kesim tarafından büyük beğeni kazanmıştı. Bilindiği gibi Surface, farklı bir tablet yapısına sahip. Öyle ki entegre bir standı ve harici klavyesiyle doğrudan Windows deneyimini yaşatabilmeyi başaran bir ürün olarak konumlandırılıyor.

Microsoft Surface Pro 4 Bu Yaz Satışa Sunulabilir - haber tekno - habertekno.com - teknoloji haberleri 2015

Surface tabletlerin dördüncü nesli için de söylentiler dolaşmaya başladı. Bu söylentilerin buluştuğu nokta ise satışa çıkacağı zaman doğrultusunda yoğunlaşıyor. Zira Windows 10 çıkış tarihinin de yaz aylarında olması bu ihtimallerin dayandırıldığı esas noktalardan. Bilindiği üzere Windows 10, tüm platformları tek bir işletim sistemiyle birleştirecek ve bu doğrultuda gelişim göstereceği öne sürülen bir işletim sistemi. Durumun böyle olması da Microsoft firmasının her ne kadar ülkemizde etkin olmasa da dünya genelinde en güçlü olduğu mobil alan Surface kanadı olmasıyla, Surface Pro ayrı br önem arz ediyor. Bu bağlamda Microsoft un Surface için Windows 10 ile birlikte dikkatleri üzerine çekecek yeniliklerle beraber piyasa sürmesi kuvvetle muhtemel olarak değerlendirilebilir.

Microsoft Surface Pro 4 modelinin teknik özellikleri hakkında ise henüz dikkate değer bilgiler bulunmamakta. Ancak Apple ın fansız modeli MacBook ile yarış halinde olacağı düşünüldüğünde, Surface Pro 4 ün arka planda yoğun çalışmalarla geliştirildiğini söylemek çokta yanlış olmayacaktır.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

En Son Haberler

En Çok Radyasyon Yayan Telefonlar

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Çok Radyasyon Yayan Akıllı Telefonlar Belli Oldu!

Yazar: 17 Şubat 2018
torrent
Nokia 7 Plus

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S9 3D Emoji

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Galaxy S9 3D Emoji (Animoji) Özelliği Videoda!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S10 konsept

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Snapdragon 855’li Galaxy S10, İlk 7nm İşlemcili Telefon Olacak!

Yazar: 15 Şubat 2018

Popüler Haberler

Üste çık