Haber Tekno Sosyal Medya

Microsoft HoloLens Türkiye Satışları Başlıyor!

Microsoft HoloLens

Giyilebilir Teknoloji

Microsoft HoloLens Türkiye Satışları Başlıyor!

Microsoft tarafından uzun bir süre önce tanıtılan artırılmış gerçeklik gözlüğü Microsoft HoloLens, Türkiye’de satışa sunulmaya hazırlanıyor!

Microsoft tarafından uzun bir süre önce duyurulan artırılmış gerçeklik gözlüğü Microsoft HoloLens, yeni ülkelerde satışa çıkmaya hazırlanıyor ve bu yeni ülkeler arasında Türkiye’de yer alıyor. Elde edilen bilgilere göre bir süre sonra Microsoft HoloLens Türkiye satışları resmi olarak başlamış olacak!

Microsoft HoloLens gözlüğü Türkiye’ye geliyor!

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre AR yani artırılmış gerçeklik gözlüğü HoloLens, 30 farklı ülkede daha satışa sunulacak. Bahsi geçen bu ülkeler arasında Türkiye’de yer alıyor. Ülkemizde de en sonunda satışa çıkmaya hazırlanan Microsoft HoloLens, uzun bir süre önce tanıtılmış ve AR tarafında önemli bir etki oluşturması beklenmişti.

Microsoft HoloLens

Her ne kadar dikkat çeken demolar ile artırılmış gerçeklik tarafında iddialı bir ürün olduğu izlenimi bırakmış olsa da daha sonrasında başta görüş açısının dar olması olmak üzere birçok açıdan eleştirilere maruz kalmıştı.

Satış ağının yaygınlaştırılmaması da eleştirilere neden olurken Microsoft, öyle görünüyor ki en azında satış ağı tarafındaki eleştirileri ortadan kaldırmayı başarmış olacak. Şu an için Microsoft HoloLens Türkiye satışlarının tam olarak ne zaman başlayacağı ve fiyatının ne olacağı konusunda Microsoft Türkiye tarafından bir açıklama kaydedilmedi. İlerleyen dönemlerde gelecek bilgileri aktarmaya devam ediyor olacağız.

Microsoft HoloLens

Son olarak belirtmek gerekirse HoloLens Amerika fiyatı 5 bin dolar seviyesinde yer alıyor. Geliştiriciler için hazırlanan sürüm ise 3 bin dolar fiyat etiketine sahip. Daha çok kurumsal alana hitap eden bir ürün olduğunun da altını çizmekte fayda var.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Giyilebilir Teknoloji

Reklam

En Son Haberler

En Çok Radyasyon Yayan Telefonlar

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Çok Radyasyon Yayan Akıllı Telefonlar Belli Oldu!

Yazar: 17 Şubat 2018
torrent
Nokia 7 Plus

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia 7 Plus Çalışır Durumda Görüntülendi!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S9 3D Emoji

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Galaxy S9 3D Emoji (Animoji) Özelliği Videoda!

Yazar: 16 Şubat 2018
Galaxy S10 konsept

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Snapdragon 855’li Galaxy S10, İlk 7nm İşlemcili Telefon Olacak!

Yazar: 15 Şubat 2018
Reklam

Popüler Haberler

Reklam
Üste çık