Mercan Mavisi Galaxy S7 edge Satışları Başlıyor!

İlk olarak Galaxy Note 7 ile birlikte duyurulan Mercan Mavisi rengi, S7 edge tarafına da geldi ve Mercan Mavisi Galaxy S7 edge satışları başlıyor!

Mercan Mavisi Galaxy S7 edge
Mercan Mavisi Galaxy S7 edge

Galaxy Note 7 satışlarının ve üretiminin durdurulmasının ardından, Samsung tarafındaki en iyi akıllı telefon modeli, yeniden Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge oldu. Bununla beraber Samsung, Galaxy Note 7 ile duyurduğu ve kullanıcıların beğenisini topladığı Mercan Mavisi rengini, Galaxy S7 edge tarafına da getireceğini belirtmişti.

Galaxy Note 7 renk seçenekleri
Galaxy Note 7 renk seçenekleri

Şimdi de Mercan Mavisi Galaxy S7 edge satışlarının ne zaman başlayacağına ilişkin bilgiler gün yüzüne çıktı.

Mercan Mavisi Galaxy S7 edge!

Mercan Mavisi Galaxy S7 edge
Mercan Mavisi Galaxy S7 edge

Kısa bir süre önce ortaya çıkan Birleşik Devletler’in önde gelen mobil operatör firması AT&T’nin afişine göre Mercan Mavisi Galaxy S7 edge satışları, 18 Kasım 2016 tarihi itibariyle başlamış olacak. Hem AT&T hem de T-Mobile tarafında satışa sunulacak olan yeni Mercan Mavisi Galaxy S7 edge, farklı renk arayan kullanıcılar için iyi bir alternatif olacak.

Mercan Mavisi Galaxy S7 edge satışları

Google’ın da Google Pixel ve Google Pixel XL modelleri ile duyurduğu ve Gerçek Mavi ismini verdiği renk ile ilgili kullanıcı geri dönüşleri olumlu yöndeydi. Böylece Samsung’da, Galaxy S7 edge satışlarına, Mercan Mavisi renk seçeneği ile hareket katmış olacak.

Son olarak belirtmek gerekirse Mercan Mavisi Galaxy S7 edge satışlarının, Avrupa’da ve ülkemizde başlayıp başlamayacağına ilişkin herhangi bir bilgi, şu an için bulunmuyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.