Meizu Pro 6s Özellikleri Görüntülendi!

Sızıntı Meizu Pro 6s görselleri ile birlikte Meizu Pro 6s özellikleri ortaya çıkmış oldu. İşte yeni Meizu Pro 6s özellikleri!

Meizu Pro 6s Özellikleri

Çinli Meizu markasının yeni akıllı telefon modelleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak sızdırılan Meizu Pro 6s görüntüleri ile birlikte Meizu Pro 6s özellikleri görüntülenmiş oldu.

Meizu Pro 6s özellikleri!

Sızdırılan görsellerden anlaşılacağı üzere Meizu Pro 6 üstüne gelecek olan yeni Meizu Pro 6s özellikleri; MediaTek MT6796 yonga seti, 4GB RAM, 64GB dahili depolama alanı ve Full HD-1080p- ekran çözünürlüğü olarak sıralanacak gibi görünüyor.

Meizu Pro 6s Özellikleri

Meizu Pro 6s ve Meizu Pro 6 tasarımı aynı olacak!

Tasarım açısından Meizu Pro 6 ile çok büyük farklılıklar sunmayacak olan Meizu Pro 6s ekran boyutu ile ilgili de, ne yazık ki sızdırılan Meizu Pro 6s görsellerinden bir çıkarım yapmak mümkün olmuyor.

Ekim sonunda duyurulması beklenen yeni Meizu Pro 6s modeli ile ilgili birçok detay, son gelen bu yeni sızıntı görsellerle birlikte ortaya çıkmış oldu. İlerleyen dönemlerde yeni Meizu Pro 6s sızıntılarının daha net olarak aktarılması kuvvetle muhtemel olacaktır.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.