Meizu M5 Note Geekbench Sonuçları Ortaya Çıktı!

Meizu M5 Note modelinin Geekbench sonuçları ortaya çıktı. İşte Meizu M5 Note özellikleri ve Geekbench sonuçlarının detayları!

Çinli Meizu markasının Meizu M5 modelinden sonra, şimdi de Meizu M5 Note isimli yeni bir akıllı telefon modeli ortaya çıktı.

Meizu M5 Note teknik özellikleri!

Sızdırılan Meizu M5 Note Geekbench sonuçları ile birlikte ortaya çıkan Meizu M5 Note özellikleri; 1GHz saat frekansında hıza sahip 8 çekirdekli MediaTek MT6755 mobil yonga seti ve 3GB RAM olarak beliriyor.

Meizu M5 Note

Android 6.0 mobil işletim sistemi ile 13 Kasım tarihinde Geekbench testine katılmış olduğu belli olan Meizu M5 Note modelinin aldığı puan ise; tek çekirdek performansında 687, çoklu çekirdek performansında ise 2481.

Bunlarla birlikte, Çin’de CCC sertifikası alan ve M682 numarası ile listelenen Meizu M5 Note fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili henüz herhangi bir bilgi ortaya çıkmış değiş.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.