Maze Alpha Özellikleri!

Kısa bir süre önce çerçevesiz ekranı ile dikkat çeken Maze Alpha akıllı telefon modeli duyuruldu. İşte yeni Maze Alpha özellikleri!

Maze Alpha

Çinli Maze markasının yeni akıllı telefon modeli Maze Alpha, kısa bir süre önce resmiyet kazanmış oldu. Maze Alpha özellikleri ile bir yana, bilhassa da çerçevesiz ekran konseptine uygunluğu ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmış oldu.

Maze Alpha teknik özellikleri!

Maze Mobile tarafından resmiyet kazandırılan yeni Maze Alpha modelinin, ne yazık ki şu an için teknik özellik listesi detaylı olarak açıklığa kavuşturulmadı. Aktarılan bilgiler doğrultusunda ise Maze Alpha özellikleri, şu şekilde sıralanıyor:

  • 6-inç büyüklüğünde çerçevesize yakın ekran
  • Gorilla Glass 4
  • Çift arka kamera
  • Android Nougat işletim sistemi

Maze AlphaAçıklığa kavuşan bilgiler arasında, yeni Alpha modelinin şu an için sadece Çin’e özgü bir model olacağı yer alıyor.

İlerleyen dönemlerde global pazarda yer alıp almayacağı ise büyük merak konusu oldu. Zira Xiaomi markasının Mi Mix modeli ile tasarım anlamında büyük benzerlik sunan ve bu tasarım anlayışının dünya genelindeki kullanıcılar tarafından beğeni kazanması, global pazarda da yer etmesi isteğini ortaya çıkartıyor. Son olarak belirtmek gerekirse Maze Alpha çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili bilgiler de henüz netlik kazanmadı.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here