Maxim Dergisinde OnePlus 3T!

Maxim dergisinde Shibani Dandekar ile birlikte One Plus 3T yer aldı. İşte Maxim dergisinde yer bulan Shibani Dandekar ve One Plus 3T!

Shibani Dandekar - One Plus 3T - Maxim

Maxim dergisinin nisan ayı sayısında, OnePlus markasının yeni renk seçeneği ile sunduğu OnePlus 3T Midnight Black edition konu oldu. Ünlü isimlerden Shibani Dandekar ile birlikte Maxim dergisine kapak olan OnePlus 3T Gece Yarısı Siyahı, kısa sürede moda ve ünlüler dünyasında da adından söz ettirmeyi başarmış oldu.

OnePlus 3T Midnight Black edition modeli, Shibani Dandekar ile Maxim dergisinde!

OnePlus 3T Midnight Black edition modeli, Shibani Dandekar ile Maxim dergisi

Maxim Hindistan sayısında Shibani Dandekar ile birlikte yer alan OnePlus 3T, Hindistan pazarının en popüler akıllı telefon modeli olma unvanına da sahip. Aynı şekilde Hindistan’ın ünlü isimlerinden olan dansçı ve TV sunucusu Shibani Dandekar ile birlikte OnePlus 3T Midnight Black edition, iyi bir ikili olarak Maxim dergisinde yer almış oldu.

Fotoğraf çekimlerinde Shibani Dandekar ile birlikte yer alan OnePlus 3T Midnight Black edition modeli, nitekim popülaritesini çok farklı bir alandan daha güçlendirmiş oldu.

Son olarak belirtmek gerekirse yeni OnePlus 3T Midnight Black edition – OnePlus 3T Gece Yarısı Siyahı modeli 128GB dahili depolama alanı, Snapdragon 821 mobil yonga seti ve Android Nougat ile dikkat çekiyordu.OnePlus 3T Gece Yarısı Siyahı fiyatı ise $480 olarak belirlenmiş durumda.

 

Shibani Dandekar - One Plus 3T - Maxim

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here