Mavi Google Pixel ve Pixel XL Stokları için Açıklama Yapıldı!

Google, yeni akıllı telefon modelleri Mavi Google Pixel ve Pixel XL stok durumlarıyla ilgili açıklamayada bulundu. İşte açıklamanın detayları!

Mavi Google Pixel

Uzun bir süre sonra, ilk defa Google markasını taşıyan yeni akıllı telefon modelleri Google Pixel ve Google Pixel XL, özellikleri kadar renk seçenekleri ile de dikkatleri üzerine toplamıştı. En çok rağbet gören mavi Google Pixel ve Google Pixel XL stoklarında yaşanan sorun da, uzun süredir devam ediyor. Son olarak Google’dan, mavi renk Google Pixel ve Google Pixel XL stokları ile ilgili açıklama geldi.

Mavi Google Pixel stokları düzene girecek!

Mavi Google Pixel ve Pixel XL

Doğrudan Google tarafından edinilen bilgilere göre Google, Really Blue yani Gerçek Mavi olarak çevrilebilecek renk seçeneğine sahip Google Pixel ve Google Pixel XL modellerinin stoklarının normale döneceğine dair söz vermiş bulundu.

Şu an için stokların en zaman normale döneceğine ilişkin bir açıklama yapılmış değil. Öyle görünüyor ki Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Jet Black yani Simsiyah renklerinde yaşadığı stok sıkıntısı, Google Pixel ve Google Pixel XL modellerinde de kendini göstermiş.

Son olarak belirtmek gerekirse, yeni Google akıllı telefon modelleri şu an sadece Amerika pazarında satışa sunulmuş durumda.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.