marvel

Squirrel Girl karakteri, yapım çalışmaları devam eden New Warriors isimli TV dizisi ile birlikte ekranlada yer almaya başlayacak. Marvel’in karakterlerinden olan Squirrel Girl, öyle görünüyor ki kısa bir süre sonra TV ekranları ile yeniden gündeme gelecek!

New Warriors dizisinde Squirrel Girl karakteri!

The Hollywood Reporter tarafından açıklanan bilgilere göre çalışmaları devam eden New Warriors isimli TV dizisi ile birlikte Marvel’in çizgi karakterlerinden olan Squirrel Girl, TV ekranlarında boy göstermeye ve uzun yıllar sonra yeniden isminden söz ettirmeye başlayacak.

Squirrel Girl

2018 yılında başlanması beklene yeni New Warriors yabancı dizisinin ilk sezonunun, 10 bölümden oluşması bekleniyor. Squirrel Girl karakterinin öne çıkacağı tahmin edilen New Warriors dizisi, altı farklı süper güçlü ergen kişilerin, gerçek dünya problemleri karşısındaki durumunu konu olacak.

Şu an içi söz konusu bu dizi ve Squirrel Girl karakteri ile ilgili net bilgiler gündemde değil. Yıl sonuna doğru daha detaylı bilgilerin ortaya çıkacağı tahmin ediliyor. Son olarak belirtmek gerekirse Avengers: Infinity War filminden sonra bu dizi ile birlikte, Marvel’in ciddi anlamda gün yüzünde kalmaya devam edeceği konuşuluyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here