Xiaomi Redmi Pro 2

Xiaomi Redmi Pro 2’nin Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı!

Xiaomi Redmi Pro 2'nin teknik özellikleri ve fiyatı ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. İşte Xiaomi Redmi Pro 2 özellikleri ve fiyatı!
Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi Redmi Note 4, 10 Dakikada Tükendi!

Geride bıraktığımız hafta Hindistan'da satışa sunulan yeni Xiaomi Redmi Note 4 modeli, tam 10 dakikada stoklarını tüketti. İşte detaylar!
Xiaomi Mix Evo

Xiaomi Mix Evo’nun Özellikleri Ortaya Çıktı!

Xiaomi markasının yeni akıllı telefon modeli Xiaomi Mix Evo'nun benchmark sonuçları ile özellikleri ortaya çıktı. İşte Xiaomi Mix Evo özellikleri!
Beyaz Renk Xiaomi Mi Mix

Beyaz Renk Xiaomi Mi Mix Duyuruldu!

Xiaomi'nin 2016 yılında duyurduğu ve tasarımı ile birçok kesim tarafından beğeni kazanan Xiaomi Mi Mix modeli, beyaz rengi ile sergilendi!
Xiaomi Mi 5s Plus

Xiaomi, Hindistan’dan 1 Milyar Dolar Gelir Elde Etti!

Çinli Xiaomi markasının yüzü, Hindistan'da gülüyor. Yeni gelen bilgilere göre Xiaomi, Hindistan'dan 1 milyar dolar gelir elde etmeyi başardı!
Xiaomi

Xiaomi İlk Kez CES 2017’de Yer Alacak!

Çinli Xiaomi markası, ilk defa CES 2017 kapsamında yer alacak. İşte Xiaomi'nin CES 2017 kapsamında yer almacak olmasıyla ilgili detaylar!
5.5-inç Xiaomi Mi MIX

5.5-inç Xiaomi Mi MIX Sızdırıldı!

Neredeyse çerçevesiz tasarımı ile dikkat çeken yeni akıllı telefon Xiaomi Mi MIX modelinin, 5.5-inç ekrana sahip modeli sızdırıldı!
Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 2 Stokları 50 Saniyede Tükendi!

Satışa çıkan yeni Xiaomi Mi Note 2 stokları, 50 saniye içerisinde tükenmiş oldu. İşte yeni Xiaomi Mi Note 2 modeli ve stokları!
Xiaomi Bükülebilir Ekran

Xiaomi Bükülebilir Ekran Üzerinde Çalışıyor!

Yeni gelen bir sızıntı görsele göre Xiaomi bükülebilir ekran teknolojisi üzerinde çalışmalar yapıyor. İşte Xiaomi bükülebilir ekran detayları!
Xiaomi Mi Max Prime

İşte Xiaomi Mi Max Prime Özellikleri ve Fiyatı!

Xiaomi sessiz sedasız yeni Mi Max Prime modelini satışa sundu. İşte Xiaomi Mi Max Prime özellikleri ve Xiaomi Mi Max Prime fiyatı!
Xiaomi Mi 5c

Xiaomi Mi 5c Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Xiaomi Mi 5c modeline ait olduğu iddia edilen görseller sızdırıldı. İşte yeni yayınlanan Xiaomi Mi 5c görüntüleri ve detayları!
Xiaomi Mi Note 2 Pro

Xiaomi Mi Note 2 Pro 8GB RAM ile Gelecek!

Kısa bir süre önce duyurulacak olan yeni Xiaomi Mi Note 2 Pro özellikler ortaya çıktı. Dikkat çeken ise Xiaomi Mi Note 2 Pro 8GB RAM detayı oldu!
Xiaomi store

Xiaomi Akıllı Telefonlar Amerika’ya Geliyor!

Xiaomi'nin uluslararası başkan vekili Hugo Barra, Xiaomi akıllı telefon modelleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte Hugo Barra'nın açıklamaları!
Mi Band 2

Xiaomi Mi Band 2 Duyuruldu!

Merakla beklenen akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 2 resmi olarak tanıtıldı. İşte akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 2 özellikleri ve Xiaomi Mi Band 2 fiyatı!
Xiaomi Satışları

Xiaomi Satışları Apple’ı Geride Bıraktı!

Uzak doğu pazarda sıkıntı çeken Apple, Xiaomi karşısında da ciddi gerileme yaşadı. İşte Xiaomi ve Apple arasında yaşanan pazar payı mücadelesinin detayları!

Öne Çıkan Haberler