Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefon

Samsung’un İlk Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefonu 2017’de Gelebilir!

Samsung'un katlanabilir akıllı telefon modelinin çıkış tarihi ile ilgil yeni bilgiler gündeme geldi. İşte çıkış tarihi ile ilgili detaylar!
Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8’in Batarya Boyutu Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus batarya boyutları ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy S8'in batarya boyutu!
Galaxy S6, S6 edge, Note 5 ve A(2016) Türkiye Nougat Güncelleme Tarihleri

Galaxy S6, S6 edge, Note 5 ve A(2016) Türkiye Nougat Güncelleme Tarihleri!

Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, Galaxy S7, S7 edge, S6, S6 edge, S6 edge+, Note 5 ve A (2016) Android Nougat güncelleme tarihini açıkladı!
Samsung katlanabilir akıllı telefon

MWC 2017’de Katlanabilir Samsung Akıllı Telefon Prototipi Sergilenebilir!

Samsung katlanabilir akıllı telefon prototip modellerinin, MWC 2017 kapsamında sergilenebileceğine ilişkin bilgiler ortaya çıktı!
Galaxy S8

Samsung, MWC 2017’de Galaxy S8 Tanıtım Videosu Yayınlayacak!

Samsung, MWC 2017 kapsamında düzenleyeceği özel etkinlik ile birlikte Galaxy S8 tanıtım videosu yayınlamaya hazırlanıyor. İşte tüm detaylar!
Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’ın Tasarım Ölçüleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinin yeni sızıntıları ile tasarım ölçüleri ortaya çıkmış oldu. İşte Galaxy S8 ve S8 Plus'ın detayları!
Galaxy Note 7 Patlama Sorunu

Galaxy S8, Satışa Çıkmadan 8 Farklı Batarya Güvenlik Testinden Geçecek!

Samsung, bundan böyle başta Galaxy S8 bataryası olmak üzere yeni akıllı telefon modellerinin bataryasını, 8 farklı testten geçirecek! İşte detaylar!
Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8’in Basın Görseli Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S8 modeli için hazırlanan basın görseli olduğu iddiası ile yeni bir Galaxy S8 görseli paylaşıldı! İşte o görüntü!
Galaxy S8 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Galaxy S8 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler Gündeme Geldi!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ve lansman tarihi ile ilgili yeni bilgiler gündeme geldi. İşte Galaxy S8 ile ilgili en son gelişmeler!
Galaxy S8

Galaxy S8 İlk Kez Detaylarıyla Sızdırıldı!

Yeni Samsung Galaxy S8 tekrar sızdırıldı. Bu defa Galaxy S8'in arka tasarımı ve parmak izi okuyucusu gibi detaylar ortaya çıktı!
Samsung Galaxy S8 konsept

Samsung Galaxy S8’in Yeni Konsept Görüntüleri Yayınlandı!

Samsung Galaxy S8 modeli ile ilgili yeni konsept görüntüler yayınlandı. İşte Samsung Galaxy S8'in konsept olarak hazırlanan görüntüleri!
Exynos

Samsung, Galaxy S9 Modelinde 7nm Exynos İşlemci Kullanacak!

Samsung, 2018'in ilk ayları itibariyle 7nm Exynos mobil işlemci üretimine başlayacak. Kuvvetle muhtemel Galaxy S9 modelinde 7nm mobil işlemci yer alacak!
Samsung Galaxy Tab 3

Samsung Galaxy Tab 3 Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung'un yeni tablet modeli Samsung Galaxy Tab 3 özellikleri sızdırıldı. İşte yeni sızdırılan Galaxy Tab 3 özellikleri ile ilgili detaylar!
Galaxy Note 7

Galaxy Note 8 Daha İyi, Daha Güvenli ve Çok Daha Yenilikçi Olacak!

Samsung Mobile şefi DJ Koh isminden, Note 8 modeli ile ilgili açıklamalar geldi. İşte yeni Samsung Galaxy Note 7 model ile ilgili detaylar!
Galaxy S8

Galaxy S8 MWC 2017’de Tanıtılmayacak!

Samsung'dan yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8'in çıkış tarihi ile ilgili açıklama geldi. İşte Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili detaylar!

Öne Çıkan Haberler