Samsung arşivleri - HaberTekno

Galaxy S8 Ön Kamerası için Büyük İddia!

Samsung'un yeni Galaxy S8 özellikleri ile ilgili ortaya atılan ön kamera detayı, dikkatleri toplamayı başardı. İşte Galaxy s8 ön kamerası ve detayları!

Galaxy C7 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy C7 Pro özellikleri, ortaya çıkan AnTuTu test sonuçları ile belli oldu. İşte Samsung Galaxy C7 Pro özellikleri ve detayları!

Galaxy S7 Android 7.0 Beta Güncellemesi İngiltere’de de Başladı!

Samsung, Galaxy S7 Android 7.0 beta güncellemesini, İngiltere için de kullanıma açtı. İşte Galaxy S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi ve detayları!

Galaxy S8 6GB RAM ile Gelebilir!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S8 6GB RAM ile gelebilir!

Jet Black Galaxy S7 Sızdırıldı!

Apple'ın Jet Black iPhone 7 rengine benzer bir renk olarak Samsung'un Jet Black Galaxy S7 modeli ortaya çıktı. Şimdi de Jet Black Galaxy S7 sızdırıldı!

Samsung’dan Galaxy S7 Yanma Olaylarına Açıklama!

Sayısı artmaya başlayan Galaxy S7 yanma ve patlama haberlerine, doğrudan Samsung tarafından açıklama geldi. İşte detaylar!

Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?

Galaxy S7 ve Galaxy S6'dan sonra, Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili detaylar geldi. Peki, Galaxy Note 5 Android 7.0 Nougat ne zaman?

Bu Sefer de Galaxy S7 Patladı!

Yeni gelen bir habere göre Kanadalı bir Galaxy S7 kullanıcısı, Galaxy S7 alev alında ellerinde yanık oluştu. İşte detaylar!

Mercan Mavisi Galaxy S7 edge Satışları Başlıyor!

İlk olarak Galaxy Note 7 ile birlikte duyurulan Mercan Mavisi rengi, S7 edge tarafına da geldi ve Mercan Mavisi Galaxy S7 edge satışları başlıyor!

Samsung ve LG Satışları Düşüş Yaşayabilir!

Samsung ve LG'nin Amerika satışlarının düşüş yaşayacağına ilişkin yorumlar ortaya atıldı. İşte Samsung ve LG satışları ile ilgili detaylar!

Galaxy S6 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yolda!

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesinin beta sürecine başlamasından sonra, Galaxy S6 Android 7.0 Nougat güncellemesi haberleri de başladı!

Galaxy S8 Force Touch Özelliği ile Gelebilir!

Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak, Galaxy S8 Force Touch özelliği ile ilgili bilgiler ortaya çıktı!

Galaxy S8 Özellikleri Nasıl Olacak?

Uzun süredir üstünde konuşulan Galaxy S8 özellikleri, detaylanıyor. İşte Galaxy S8 özellikleri ve Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili yeni detaylar!

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncellemesi ile Gelecek Yenilikler!

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi için beta süreci başladı. Peki, Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile hangi yenilikler gelecek?

Samsung Parmak İzi Okuyucu Sensörü Üzerinde Çalışıyor!

Yeni gelen bilgilere göre Samsung parmak izi okuyucu sensörü üzerine çalışmalar sürdürüyor. işte Samsung parmak izi okuyucu sensör çalışması!

Öne Çıkan Haberler