OnePlus 3T ve OnePlus 3 Android 7.0

OnePlus 3T ve OnePlus 3 Android 7.0 Güncellemesi Başlıyor!

Resmi açıklama: OnePlus 3T ve OnePlus 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi, 31 Aralık 2016 tarihi yani bugün itibariyle başlıyor.
OnePlus 3

OnePlus Hindistan’da Üretim Yapacak!

OnePlus genel müdürü Vikas Agarwal, geride bıraktığımız zaman diliminde Reuters ile yaptığı röportaj kapsamında, firmanın üretim stratejisi ve taleplerin yoğunluğu ile ilgili bilgiler paylaştı. Buna göre OnePlus, yeni modeli OnePlus 3T...
OnePlus 5

OnePlus 4 mü Yoksa OnePlus 5 mi?

OnePlus markasının 2017'de duyuracağı yeni akıllı telefon modelinin isimlendirmesi ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Peki, OnePlus 4 mü yoksa OnePlus 5 mi?
OnePlus 3T Kutu Açılışı

Savaş Uçağında OnePlus 3T Kutu Açılışı Yaptılar!

OnePlus markasının yeni güncellenmiş modeli OnePlus 3T kutu açılışı için, bir masa ve yerine savaş uçağını tercih ettiler. İşte detaylar!
OnePlus 3T

OnePlus 3T Duyuruldu! İşte OnePlus 3T Özellikleri!

Bir süredir söylentilere konu olan OnePlus 3T resmi olarak duyuruldu. Peki, OnePlus 3T özellikleri ve OnePlus 3T fiyatı nasıl? İşte detaylar!
OnePlus 4

OnePlus 4 Özellikleri Ortaya Çıktı!

OnePlus'ın yeni amiral gemi modeli OnePlus 4 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte iddia edilen OnePlus 4 özellikleri!
OnePlus Pixel Benchmark

OnePlus Pixel Benchmark Sonuçları Ortaya Çıktı!

Çin'in önde gelen akıllı telefon markalarından olan OnePlus isminin yeni modeli OnePlus Pixel benchmark sonuçları ortaya çıktı!
OnePlus 3 Android 7.0 Nougat

OnePlus 3 Android 7.0 Nougat Güncellemesini Ne Zaman Alacak?

OnePlus 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi ne zaman başlayacak. İşte OnePlus 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili detaylar!
OnePlus 3T

OnePlus 3T Ne Zaman Tanıtılacak?

OnePlus 3T zaman tanıtılacak? sorusuna, doğrudan OnePlus firmasından cevap gelmiş gibi görünüyor. İşte OnePlus 3T ile ilgili detaylar!
OnePlus 3 Plus

OnePlus 3 Plus Geliyor İddiaları Ortaya Çıktı!

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre OnePlus 3 Plus modeli duyurulabilir. işte OnePlus'ın yeni modeli OnePlus 3 Plus ile ilgili detaylar!
OnePlus 3 Kutu Açılış

Resmi OnePlus 3 Kutu Açılış Videosu Yayınlandı!

Kısa bir süre önce duyurulan OnePlus 3 modeli ile ilgili resmi kutu açılış videosu yayınlandı. İşte resmi OnePlus 3 kutu açılış videosu!
OnePlus 3 özellikleri

OnePlus 3 Özellikleri ve Detayları!

Uzun süredir merakla beklene OnePlus 3 modeli, en sonunda duyuruldu. İşte tüm OnePlus 3 özellikleri ve OnePlus 3 özellikleri ile ilgili detaylar!
OnePlus 3

OnePlus 3’ün Geekbench Sonucu Göründü!

Merakla beklenen Android akıllı telefon modeli OnePlus 3 ile ilgili Geekbench sonuçları sızdırıldı. İşte OnePlus 3'ün tüm özellikleri!
OnePlus 3 Çıkış Tarihi

OnePlus 3 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Android dünyasının önemli oyuncularından olan OnePlus, yeni modeli OnePlus 3'ü tanıtmaya hazırlanıyor. İşte OnePlus 3 çıkış tarihi ve detayları!
OnePlus 3 Görüntüsü

Yeni OnePlus 3 Görüntüsü Yayınlandı!

Yeni OnePlus 3 sızıntıları devam ediyor. Son olarak ise yeni OnePlus 3 modeli için hazırlanan basın görseli sizdırdı. İşte OnePlus 3 görüntüsü!

Öne Çıkan Haberler