LG G6 ekran

LG G6’da Kullanılacak Ekran Duyuruldu: QHD+

LG G6 modelinde kullanılacak olan ekran teknolojisinin özellikleri belli oldu. İşte yeni LG G6 ekranı ile ilgili detaylar!
LG G6 Çıkış Tarihi

LG G6 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

LG G6 çıkış tarihi ile ilgili yeni bir bilgi aktarıldı. Buna göre LG G6'nın çıkış tarihi, Samsung Galaxy S8 modelinden daha erken olacak!

LG’nin 2016 Son Çeyrekteki Finansal Durumu Açıklandı!

LG'nin, 2016 yılının son çeyreğindeki finansal durumu ile ilgili detaylar açıklandı. İşte LG'nin 2016 Q4 kapsamındaki finansal durumu!

LG’den G6 Açıklaması!

Doğrudan LG tarafından, yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6 ile ilgili bilgiler aktarıldı. İşte LG G6 açıklamaları ile ilgili detaylar!

LG G6 Fiyatı, G5 Modelinden Daha Ucuz Olabilir!

LG G6 fiyatı ile ilgi dikkat çeken bilgiler ortaya atıldı. Buna göre LG G6 fiyatı, LG G5'ten daha ucuz olabilir. İşte LG G6 fiyatı ile ilgili detaylar!

LG G6 Modeli İçin Hazırlanan Kılıf Sızdırıldı!

LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6 ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak LG G6 için hazırlanan kılıf sızdırıldı!

LG G6 Tasarımı Nasıl Olacak?

LG'nin 2017 yılında duyuracağı yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6 tasarımı ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı!

LG’den Yeni Kablosuz Kulaklıklar: LG TONE Studio ve LG TONE Free!

LG, iki yeni kablosuz kulaklık modelini duyurdu. İşte yeni LG TONE Studio ve LG TONE Free kablosuz kulaklıklar ile ilgili detaylar!

LG G6 ile Modüler Tasarım Rafa Kalkıyor!

LG G6 tasarım detaylarının sızdırılmasından sonra, render görselleri hazırlandı. İşte LG G6 tasarımı ile ilgili detaylar!

LG G6 Tasarımına İlişkin İlk Detaylar!

LG G6 tarafındaki sessizlik bozulmaya başladı. Kısa bir süre önce LG G6 tasarımı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte LG G6 render görselleri!

LG G6 Ne Zaman Çıkacak?

LG'nin G5 modelinde beklediği etkiyi yakalayamamsı, LG G6 tarafında değişiklikleri getirecek. Peki, LG G6 ne zaman tanıtılacak? İşte detaylar!

LG V20 Sadece Operatörlerde Satılacak!

Kısa bir süre sonra ülkemizde de satışa sunulacak olan yeni LG V20 modeli, gelen bilgilere göre sadece operatör kanalında satışta olacak. İşte detaylar!

Samsung ve LG Satışları Düşüş Yaşayabilir!

Samsung ve LG'nin Amerika satışlarının düşüş yaşayacağına ilişkin yorumlar ortaya atıldı. İşte Samsung ve LG satışları ile ilgili detaylar!

LG V20 Satışları Detaylanıyor!

Lg'nin yeni akıllı telefon modeli olan LG V20 satış miktarları ile ilgili detaylar paylaşıldı. Peki, LG V20 satışları nasıl? İşte detaylar!

LG G5 Android 7.0 Güncellemesi Başladı!

LG G5 Android 7.0 güncellemesi dağıtılmaya başladı. İşte yeni dağıtılmaya başlanan LG G5 Android 7.0 güncellemesi ile ilgili detaylar!

Öne Çıkan Haberler