LG G6

LG G6’nın Basın Görseli Sızdırıldı!

Lansman tarihine kısa bir süre kala yeni LG G6'nın basın görseli sızdırıldı. Böylece en net LG G6 görüntüsü de ortaya çıkmış oldu!
LG G6 Suya Dayanıklı

Kesinleşti: LG G6 Suya Dayanıklı Olacak!

LG G6 modeli ile ilgili doğrudan LG tarafından bir özellik ortaya çıkarılmış oldu: LG G6 suya dayanıklı olacak. İşte yeni G6 ile ilgili detaylar!
v20

LG V30 Gündemde! İşte LG V30 Özellikleri ve Detayları!

LG'nin G serisi ile birlikte üst seviye modellerine yer verdiği V serisinin yeni üyesi LG V30 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı!
LG G6

LG G6 İlk Kez Görüntülendi! (Yeni Görsellerle Güncellendi)

LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6, ilk kez görüntülendi. İşte ortaya çıkan G6 görüntüsü ve tüm detayları!
LG G6

LG G6’nın Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

LG'nin yeni akıllı telefon modeli LG G6'nın teknik özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte yeni LG G6 özellikleri ile ilgili detaylar!
LG Watch Style ve LG Watch Sport

Android Wear 2.0’lı LG Watch Sport ve Style Duyuruldu!

LG'nin yeni Android Wear 2.0 işletim sistemli akıllı saat modelleri LG Watch Style ve LG Watch Sport duyuruldu. İşte tüm özellikleri!
Snapdragon 835

LG G6’da Snapdragon 835 Olmayacak! Sebebi Galaxy S8!

LG G6 modelinde, Snapdragon 835 işlemci yerine Snapdragon 821 kullanılabilir. Sebebi de dolaylı olarak Galaxy S8! İşte detaylar!
LG G6

LG G6 Hakkındaki Söylentilerle Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey!

LG'nin yeni amiral gemisi G6 hakkında pek çok söylenti çıktı. Peki, LG G6 hakkında şimdiye kadar neler öğrendik, telefonun özellikleri nasıl olacak?
LG G5

LG G6 İçin Hazırlanmış Kılıf ile Tasarım Yeniden Ortaya Çıktı!

LG markasının yeni akıllı telefon modeli LG G6 için hazırlanan kılıfın sızdırılması ile G6 tasarımı yeniden ortaya çıktı. İşte o görseller!
LG G6

LG G6’nın Lansman Tarihi Belli Oldu!

"LG G6 ne zaman tanıtılacak?" sorusuna, doğrudan LG tarafından yanıt gelmiş oldu. LG, yeni G6 modeli için lansman davetiyeleri göndermeye başladı!
LG X300

LG X300 Duyuruldu! İşte Özellikleri!

LG'nin yeni akıllı telefon modeli LG X300 resmi olarak duyuruldu. İşte yeni LG X300 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili detaylar!
LG G6

LG G6’nın Bataryası İçin Aşırı Isınma Önlemi!

LG G6 modeli ile ilgili yeni detaylar gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak doğrudan LG tarafından, LG G6 bataryası ile ilgili bilgiler geldi!
LG G6 ekran

LG G6’da Kullanılacak Ekran Duyuruldu: QHD+

LG G6 modelinde kullanılacak olan ekran teknolojisinin özellikleri belli oldu. İşte yeni LG G6 ekranı ile ilgili detaylar!
LG G6 Çıkış Tarihi

LG G6 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

LG G6 çıkış tarihi ile ilgili yeni bir bilgi aktarıldı. Buna göre LG G6'nın çıkış tarihi, Samsung Galaxy S8 modelinden daha erken olacak!
LG

LG’nin 2016 Son Çeyrekteki Finansal Durumu Açıklandı!

LG'nin, 2016 yılının son çeyreğindeki finansal durumu ile ilgili detaylar açıklandı. İşte LG'nin 2016 Q4 kapsamındaki finansal durumu!

Öne Çıkan Haberler