Huawei P9

Huawei P9 Ne Kadar Satıldı?

Huawei P9 ve Huawei P9 Plus satış miktarları ile ilgili detaylar paylaşıldı. Peki, Huawei P9 ve Huawei P9 Plus satışları nasıl?
Huawei P10 Özellikleri

Huawei P10 Özellikleri Gelmeye Başladı!

Huawei'nin merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Huawei P10 özellikleri ve tasarımı ile ilgili bilgiler ortaya çıkıyor. İşte detaylar!
Huawei Honor Magic

Huawei Honor Magic Tanıtıldı!

Huawei'nin yeni akıllı telefon modeli Huawei Honor Magic duyuruldu. İşte Huawei Honor Magic özellikleri ve fiyatı!
Li-ion

Huawei’den Yeni Li-ion Batarya Teknolojisi!

Huawei çatısı altındaki Watt Laboratory tarafından, yeni bir Li-ion batarya teknolojisi geliştirildi. İşte yeni Li-ion batarya teknolojisi!
Android 7.0 Nougat Alacak Huawei

Android 7.0 Nougat Alacak Huawei Modelleri!

EMUI 5.0 ile birlikte Android 7.0 Nougat alacak Huawei modelleri açıklandı. İşte, Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak Huawei modelleri!
Huawei P10

Huawei P10 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

Huawei P10 özellikleri ve Huawei P10 tasarımı ile ilgili detaylar sızdırıldı. İşte yeni Huawei P10 sızıntıları ile ilgili detaylar!
Huawei P9 Satışı

9 Milyon Huawei P9 Satışı Yapıldı!

Çinli Huawei markası, akıllı telefon modelleri Huawei P9 satış miktarları ile ilgili detayları paylaştı. İşte Huawei P9 satışlarının detayları!
Huawei Mate 9 Porsche Edition

Huawei Mate 9 Porsche Edition Duyuruldu!

Huawei Mate 9 tanıtımı ile birlikte Huawei Mate 9 Porsche Edition modeli de duyuruldu. İşte yeni Huawei Mate 9 Porsche Edition özellikleri!
Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 Tanıtıldı! İşte Huawei Mate 9 Özellikleri!

Uzun süredir merakla beklenen Huawei Mate 9 modeli, en nihayetinde tanıtıldı. İşte Huawei Mate 9 özellikleri ve tüm Huawei Mate 9 detayları!
Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 Çıkış Tarihi Göründü!

Merakla beklenen akıllı telefon modellerinden olan Huawei Mate 9 çıkış tarihi ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte Huawei Mate 9 çıkış tarihi!
Huawei akıllı saat

Huawei Fit Akıllı Saat Ortaya Çıktı!

Akıllı saat modelleri arasına Huawei markası da, Huawei Fit modeli ile birlikte girmeye hazırlanıyor. İşte yeni Huawei Fit!
Huawei 100 Milyon Akıllı Telefon Satışı

2016’da Huawei 100 Milyon Akıllı Telefon Satışı Yaptı!

Akıllı telefon satış rakamları ile mutlu olan markalar arasında Huawei ismi de yer almaya başladı. 2016'da Huawei 100 milyon cihaz satışı yaptı!
huawei mate 9

Huawei Mate 9 Kasa Görüntüsü Sızdırıldı!

Huawei'nin beklene yeni akıllı telefon modeli Huawei Mate 9'a ait olduğu iddia edilen kasa görüntüleri sızdırıldı. İşte Huawei Mate 9 görüntüleri!
Huawei Honor V8

Huawei Honor V8 Özellikleri!

Huawei Honor V8 resmi olarak tanıtıldı! İşte Huawei Honor V8 özellikleri ve Huawei Honor V8 ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar!

Öne Çıkan Haberler