HTC

HTC markası ile ilgili tüm haberlere ve firmanın çalışamlarına, Haber Tekno sayfalarından ulaşabilirsiniz. Yeni HTC akıllı telefon incelemeleri ve haberleri gibi pek çok içeriğin yanı sıra, rehber içeriklerle de HTC ile ilgili çok daha fazlasına, HaberTekno.com'dan erişebilirsiniz!

htc-u-play

HTC U Play Duyuruldu. İşte Özellikleri!

HTC U serisinin yeni akıllı telefon modellerinden olan HTC U Play duyuruldu. İşte yeni HTC U Play özellikleri ve tüm detayları!
HTC U Ultra

HTC U Ultra Tanıtıldı. İşte HTC U Ultra Özellikleri!

HTC markasının merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli HTC U Ultra duyuruldu. İşte yeni HTC U Ultra özellikleri ve fiyatı!
HTC 2016 Gelirleri

HTC’nin 2016 Gelirleri, Son 11 Yılın En Düşük Seviyesine Geriledi!

HTC'nin 2016 yılını iyi kapatmadığı bilinen bir durum iken, açıklanan HTC finansal raporları durumun çok daha kötü olduğunu ortaya çıkardı!
HTC U Ultra

HTC Ocean Note Aslında HTC U Ultra imiş!

12 Ocak 2017 tarihinde tanıtılacak olan modelin HTC Ocean Note olduğu düşünülürken, aslında HTC U Ultra olduğu ortaya çıktı. İşte detaylar!
HTC Vive 2

HTC Vive 2, CES 2017’de Yok!

HTC Vive 2 çıkış tarihi ile ilgili gelen bilgilere, doğrudan HTC tarafından yalanlama geldi. İşte HTC'nin HTC Vive 2 sanal gerçeklik açıklaması!
HTC

HTC X10 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Kısa bir süre önce HTC, resmi sosyal medya hesapları üzerinden HTC X10 çıkış tarihi ile ilgili bilgi paylaştı. İşte HTC X10 çıkış tarihi!
HTC 11 Özellikleri

HTC 11 Özellikleri Detaylanıyor!

HTC 11 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. İşte HTC 11 tasarımı ve HTC 11 özellikleri ile ilgili ortaya çıkan detaylar!
HTC Vive

HTC Vive Satışları Nasıl Gidiyor?

Piyasada yer alan popüler sanal gerçeklik kasklarından olan HTC Vive satışları ile ilgili detaylar paylaşıldı. Peki, HTC Vive satışları nasıl?
HTC Bolt için 3.5mm Dönüştürücü

HTC Bolt için 3.5mm Dönüştürücü Ücretsiz Sunulacak!

HTC markası, HTC Bold için yeni 3.5mm dönüştürücü aksesuarını satışa sundu. İşte HC Bold ve kulaklık girişi ile ilgili detaylar!
HTC 10 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

HTC 10 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?

HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesi ne zaman çıkacak? sorusuna, bir iddia ile cevap geldi! İşte HTC 10 Android 7.0 Nougat güncellemesi!
HTC Bolt özellikleri

HTC Bolt Duyuruldu! İşte Özellikleri!

Kısa bir süre önce HTC'nin yeni akıllı telefon modeli HTC Bolt resmi olarak duyuruldu. İşte HTC Bolt özellikleri ve tüm detayları!
HTC 11 Özellikleri

HTC 11 Özellikleri Ortaya Çıktı!

HTC markasının yeni amiral gemi akıllı telefon modeli HTC 11 özellikleri ortaya çıktı. İşte yeni HTC 11 özellikleri ve detayları!
HTC Desire 10 Pro

HTC Desire 10 Pro Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

HTC, yeni yayınladığı videolar ile HTC Desire 10 Pro beklentilerini canlandırmış oldu. İşte HTC Desire 10 Pro özellikleri ve çıkış tarihi!
HTC Nexus M1

HTC Nexus M1 Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

Yeni HTC Nexus M1 modeli ile ilgili bilgilere, bir yenisi daha eklendi. Son olarak da HTC Nexus M1 teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte detaylar.
HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat Güncellemesi

HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat Güncellemesi Alacak!

HTC; HTC 10, One A9 ve One M9 Android Nougat güncellemesi alacak ilk modelleri olacağını doğruladı. İşte Android Nougat güncellemesi alacak HTC modelleri!

Öne Çıkan Haberler