Asus ZenWatch 3

Asus ZenWatch 3 Türkiye’de! İşte ZenWatch 3 Fiyatı!

Asus'un yeni akıllı saat modeli Asus ZenWatch 3 Türkiye'de satışa sunuldu. İşte yeni Asus ZenWatch 3 fiyatı ile ilgili detaylar!
Zenfone 3

Yeni Zenfone 4 Ne Zaman Çıkacak?

Asus'un yeni üst seviye akıllı telefon modeli Zenfone 4 çıkış tarihi ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Peki, Zenfone 4 ne zaman çıkacak?
Asus Zenfone 3

Asus Zenfone 3 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Çıktı!

Zenfone 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı. İşte Zenfone 3 Android 7.0 Nougat güncellemesi güncellemesi ile gelen özellikler!
Asus ZenFone AR

Asus ZenFone AR Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

Asus, ZenFone 3 Zoom ile birlikte ZenFone AR akıllı telefon modelini de duyurdu. İşte yeni Asus ZenFone AR özellikleri ve çıkış tarihi!
Asus ZenFone 3 Zoom

Asus ZenFone 3 Zoom Duyuruldu! İşte Özellikleri!

Asus'un yeni akıllı telefon modeli Asus ZenFone 3 Zoom duyuruldu. İşte Asus ZenFone 3 Zoom özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili detaylar!
Yeni Asus ZenFone

Yeni Asus ZenFone Snapdragon 835 ile Gelecek!

Yeni Asus ZenFone teknik özellikleri arasında, Snapdragon 835 yer alacak. İşte yeni Asus ZenFone çıkış tarihi ve detayları!
ASUS ZenPad 3S 10

ASUS ZenPad 3S 10 Duyuruldu!

Asus, IFA 2016 fuarı kapsamında yeni ASUS ZenPad 3S 10 tablet modelini duyurdu. İşte ASUS ZenPad 3S 10 özellikleri ve detayları!
Asus ZenWatch 3

Asus ZenWatch 3 Resmiyet Kazandı!

IFA 2016'nın ilk duyuruları arasında Asus ZenWatch 3 yer aldı. İşte Asus ZenWatch 3 özellikleri ve Asus ZenWatch 3 fiyatı ile ilgili detaylar!
Zenfone 3 Özellikleri

İşte Zenfone 3 Özellikleri!

Asus tarafında merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Asus Zenfone 3 duyuruldu. İşte Asus Zenfone 3 özellikleri ve Asus Zenfone 3 detayları!

Öne Çıkan Haberler