Apple arşivleri - HaberTekno

iPhone 8 Kamera Özellikleri Detaylanıyor!

iPhone 8 teknik özellikleri ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak, iPhone 8 kamera özellikleri ile ilgili detaylar dile getirildi!

Sorunlu iPhone 6s Modelleri için Değişim Süreci Başlatıldı!

Apple, batarya kaynaklı olarak kapanma sorunu çıkan iPhone 6s için değişim süreci başlattı. İşte iPhone 6s kapanma sorunu ve değişim süreci!

iPhone Kamerasına Artırılmış Gerçeklik Desteği!

Apple'ın artırılmış gerçeklik çalışmaları ile ilgili detaylar aktarılmaya devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre iPhone kamerası AR destekli olacak!

iPhone Üretimi Amerika’ya Kayabilir!

Yayınlanan yeni bilgilere göre Apple, iPhone üretimini Amerika'ya taşıyabilir. Dolaylı olarak iPhone modellerinin fiyatı artabilir! İşte detaylar.

iCloud Arama Geçmişini Topluyor!

Ortaya çıkan yeni bir bilgiye göre Apple, iCloud arama geçmişini tüm detaylarıyla topluyor. İşte iCloud'un arama geçmişi toplaması ile ilgili detaylar!

Sadece Tek Bir iPhone 8 Kavisli OLED Ekran Taşıyacak!

iPhone 8 ile ilgili iddialara, son olarak Bloomberg'de katılmış oldu. İşte iPhone 8 kavisli OLED ekran ile ilgili detaylar!

3 Farklı iPhone 8 Modeli Gelebilir!

Yeni gelen bilgilere göre Apple, 3 farklı iPhone 8 modeli hazırlıyor olabilir. İşte yeni Apple iPhone 8 detayları ile ilgili yaşanan gelişmeler!

iPhone 6 ve iPhone 6s Kapanma Sorunu Ortaya Çıktı!

iPhone 6 ve iPhone 6s kapanma sorunu ile ilgili şikayetlerin sayısı ciddi artış göstermeye başladı. İşte iPhone 6-iPhone 6s kapanma sorunu ve detayları!

Apple Kitap Yayınladı!

Apple'ın 20 yıllık tasarım ürünleri bir kitap haline getirildi ve satışa sunuldu. İşte Apple kitabı ile ilgili tüm detaylar!

Apple Biyometrik Sensörlü Kulaklık Patenti Aldı!

Apple biyometrik sensörlü kulaklık için patent aldı. İşte FitPods olabileceği iddia edilen Apple biyometrik sensörlü kulaklık patentinin detayları!

iPhone 8 Ekran Boyutu Nasıl Olacak?

Merakla beklenen iPhone 8 ekran boyutu ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Peki, iPhone 8 ekran boyutu nasıl olacak? İşte detaylar!

Yeni iPad Modeleleri Mart Ayında Tanıtılabilir!

Apple'ın ihmal ettiği düşünülen iPad modelleriyle ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. İşte yeni iPad modelleri ile ilgili detaylar!

iPhone 8 Kablosuz Şarj Özelliği Detaylanıyor!

Yeni iPhone 8 kablosuz şarj özelliği ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. İşte 2017 yılında çıkacak iPhone kablosuz şarj özelliği!

iPhone 7s mi, iPhone 8 mi Yoksa iPhone 10 mu?

Yeni iPhone modelinin en merak edilen detayı, ismi oldu. Peki, iPhone 7s mi, iPhone 8 mi Yoksa iPhone 10 mu duyurulacak? İşte detaylar!

Yeni iPhone 8’de OLED Ekran Kullanılacak!

2017 yılındı duyurulacak yeni iPhone 8 veya yeni isimlendirilme ile gelecek iPhone modelinde, OLED ekran kullanılacak. İşte detaylar!

Öne Çıkan Haberler