Galaxy S8

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ İlk Kez Detaylarıyla Sızdırıldı!

Yeni Samsung Galaxy S8 tekrar sızdırıldı. Bu defa Galaxy S8'in arka tasarımı ve parmak izi okuyucusu gibi detaylar ortaya çıktı!
3D TV

Sanal Gerçekliğin Sonu 3D Gibi mi Olacak?

3D teknolojisinin TV'lere veda etmesi bir yana, sanal gerçeklik-VR teknolojisinin de 3D yolunda ilerlediğine ilişkin açıklamalar hız kazanmaya başladı!
derin-uzay

NASA’nın Gelecekteki Derin Uzay Roketi İçin Destek Artıyor!

NASA'nın çok tartışılan derin uzay roketi bütün aksiliklere ve eleştirilere rağmen destek almaya devam ediyor. İşte tüm detaylar!
iPhone 8 Fiyatı

Apple iPhone 8 Fiyatı ile İligili Yeni Bilgiler Gündemde!

Apple'ın yeni modeli iPhone 8 fiyatı ile ilgili dikkat çeken bilgiler gündeme geldi. Buna göre iPhone 8, şimdiye kadarki en pahalı model olacak!

Felçli İnsanlar İçin İletişim Kurma İmkanı Sunacak Cihaz!

İnsanlar ile iletişim kurmak şüphesiz ki felçli insanlar için oldukça zor. Ancak tasarlanan yeni bir cihaz sayesinde bu bir sorun olmaktan çıkabilir.

Beynin Öğrenme Yeteneği Zaman İçerisinde Kaybolur Mu?

Her gün yeni bir şey depolayabilen beynimiz öğrenmeyi bırakabilir mi? Beynin öğrenme yeteneği zaman içerisinde kaybolur mu? İşte cevaplar!
Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’ın Tasarım Ölçüleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinin yeni sızıntıları ile tasarım ölçüleri ortaya çıkmış oldu. İşte Galaxy S8 ve S8 Plus'ın detayları!
ikiz-astronotlar

NASA’nın İkiz Astronotlar Üzerindeki Çalışmaları Netleşiyor!

Uzayın insan bedenindeki etkilerini anlamak için ikiz astronotlar üzerinde çalışmalar yapan NASA, bu çalışmalar hakkında detay vermeye devam ediyor.
Ölümden Sonra

Vücudun Bazı Bölümleri Ölümden Sonra Bile Canlı Kalıyor!

Yeni bir çalışmaya göre kesin olarak ölmüş bir bedende hayat belirtileri yok olmuyor. Yani ölümden sonra bazı parçalar canlı kalıyor!
Galaxy S8 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Galaxy S8 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler Gündeme Geldi!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ve lansman tarihi ile ilgili yeni bilgiler gündeme geldi. İşte Galaxy S8 ile ilgili en son gelişmeler!

Uzayda Ölen İnsan Bedenine Ne Olur?

Uzaya yolculuk yaparken şüphesiz ki her astronot ölmeye de hazırlanmaktadır. Peki, uzayda ölen veya kaybolan bir insan bedenine ne olur?
Exynos

Samsung, Galaxy S9 Modelinde 7nm Exynos İşlemci Kullanacak!

Samsung, 2018'in ilk ayları itibariyle 7nm Exynos mobil işlemci üretimine başlayacak. Kuvvetle muhtemel Galaxy S9 modelinde 7nm mobil işlemci yer alacak!
Snapdragon 835

LG G6’da Snapdragon 835 Olmayacak! Sebebi Galaxy S8!

LG G6 modelinde, Snapdragon 835 işlemci yerine Snapdragon 821 kullanılabilir. Sebebi de dolaylı olarak Galaxy S8! İşte detaylar!
Arrival -Geliş

Haftanın En Popüler Filmleri! (23.01.2017)

Her hafta yayınlanan haftanın en popüler filmlerinde, bu hafta da kullanıcıların dikkatini çeken birçok film bulunuyor. İşte o filmler!
Galaxy Note 7

Galaxy Note 8 Daha İyi, Daha Güvenli ve Çok Daha Yenilikçi Olacak!

Samsung Mobile şefi DJ Koh isminden, Note 8 modeli ile ilgili açıklamalar geldi. İşte yeni Samsung Galaxy Note 7 model ile ilgili detaylar!

Öne Çıkan Haberler