Manşet Haberler

Haber Tekno manşet haberleri ile birlikte, en önemli ve güncel teknoloji, bilim, ekonomi, sinema, oyun ve çok daha fazla haber, okuyuculara sunuluyor!

Su-57 Savaş Uçağı

Rusya, Su-57 Savaş Uçağı için Yeni Jet Motoru Testlerine Başladı!

Rusya, Su-57 savaş uçağı için yeni jet motoru Izdelie-30 testlerine başladı. Izdelie-30 jet motoru ile Su-57, çok farklı noktalara ulaşabilecek!
2017'nin En İyi Cosplay

2017’nin En İyi Cosplay Örnekleri!

2017 yılında birçok cosplay örneği paylaşıldı. İşte 2017 yılının en çok dikkat çeken ve en çok beğenilen cosplay örnekleri!
Huawei P10

Huawei P11 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Huawei P11 çıkış tarihi ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Buna göre Huawei P11 modeli kısa bir süre sonra resmi olarak duyurulacak!
Arif v 216

Arif v 216 Fragmanı Resmi Olarak Yayınlandı!

Arif v 216 fragmanı resmi olarak yayınlandı ve vizyon tarihi için geri sayım başladı. İşte Cem Yılmaz'ın Arif v 216 filminin fragmanı ve vizyon tarihi!
Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus

Galaxy S9 ve S9 Plus Render Görselleri Paylaşıldı!

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus modellerinin render görseleri sızdırıldı. Böylece Galaxy S9 ve S9+ tasarımı netleşmeye başlamış oldu!
Direk Dansı Yapan Robot

Direk Dansı Yapan Robot Hangi Amaçla Tasarlandı?

Direk dansı yapan robot, uzun bir süre sonra yeniden gündeme geldi. Direk dansı yapabilen robotun neden tasarlandığı bilgisi de haberimizde!
Yapay zekanın Harry Potter kitabı: Harry Potter ve Büyük Bir Kül Yığınına Benzeyen Şeyin Portresi

Yapay Zeka Harry Potter Hikayesi Yazdı!

Yapay zeka ile ilgili dikkat çeken örnekler gelmeye devam ediyor. Şimdi de yapay zekanın Harry Potter hikayesi yazması gündeme geldi.
iMac Pro

iMac Pro Satışta! Tavan Fiyatı 70 Bin TL!

iMac Pro modeli resmi olarak satışa sunuldu. Profesyoneller için hazırlanan iMac Pro fiyatı, 13 bin dolar seviyesini geride bırakabiliyor!
Game of Thrones 8. Sezon Senaryosu

Game of Thrones 8. Sezon Senaryosu Sızdırıldı!

Game of Thrones 8. sezon senaryosu sızdırıldı. Game of Thrones 8. sezonun senaryosunun sızdırılması ile önemli bilgiler ortaya çıktı!
Samsung'un Katlanabilir Akıllı Telefonu

Samsung’un Katlanabilir Akıllı Telefonu Nasıl Olacak? Detaylar Geldi!

Samsung katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelinin nasıl görüneceği ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıktı. Görseller haberimizde!
Samsung Notebook 9 (2018)

Samsung Notebook 9 (2018) Tanıtıldı!

Samsung Notebook 9 (2018) modeli resmi olarak duyuruldu. İşte yeni Samsung Notebook 9 (2018) özellikleri ve fiyatı hakkında detaylar!
iOS 11.2.1 iphone x

iOS 11.2.1 Çıktı! İşte Yeni Gelen Özellikler!

Apple; iPhone, iPad ve iPod Touch için yeni iOS 11.2.1 güncellemesini yayınladı. İşte yeni iOS 11.2.1 güncellemesi ile gelen yeni özellikler!
Galaxy S8 Android Oreo Güncellemesi

Galaxy S8 Android Oreo Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?

Galaxy S8 Android Oreo güncellemesi için yeni bilgi ortaya çıktı. İşte "Galaxy S8 Android 8.0 Oreo ne zaman?" sorusuna gelen yeni yanıt!
Grim Fandango Remastered

Grim Fandango Remastered Ücretsiz Oldu!

Grim Fandango Remastered kısa süreliğine ücretsiz! İşte ücretsiz Grim Fandango Remastered indirme yolu ile ilgili detaylar!
Google Maps Go

Google Maps Go Uygulaması Play Store’da Yayınlandı!

Google'ın hafifletilmiş bir şekilde hazırladığı Google Maps Go navigasyon uygulaması, Google Play Store üzerinde resmi olarak yayınlandı!

Öne Çıkan Haberler