L'Oreal Akıllı Tarak

Kadın güzellik ürünleri ile popüler olan ve ülkemizde de kadınlar tarafından yoğun talep gören L’Oreal, bu defa teknoloji tarafında yeni bir ürün ile kendini gösterdi: L’Oreal akıllı tarak!

L’Oreal markasından akıllı tarak!

L'Oreal Akıllı Tarak

CES 2017 kapsamında açtığı stant ile kadın bakım ürünlerini sergileyen L’Oreal, organizasyonun gereği olarak teknoloji odaklı ürünleri ile dikkatleri üzerine topladı. Akıllı tarak modelini duyuran L’Oreal, kullanıcıların saç bakımlarını daha iyi yapmak adına akıllı tarak modelini hazırlamış.

L’Oreal akıllı saç fırçasının özellikleri!

Yapılan açıklamaya göre L’Oreal akıllı tarak modeli, üstünde beş farklı sensör bulunduruyor. Üzerindeki sensörlerden elde ettiği verileri, mobil uygulaması üzerine aktarıyor ve daha verimli bir saç bakımı yapılması için kullanıcısına öneriler ve analizler sunuyor.

L'Oreal Akıllı Tarak

Taraktan aldığı verileri; saç durumuna göre tarağın kullanılması gereken açılardan, saç ıslaklığı gibi verileri kadar yansıtan mobil uygulama, hiç şüphesiz kadınlar tarafından yoğun ilgi ile karşılaşacak gibi görünüyor.

L’Oreal akıllı tarak modelinin fiyatı ve çıkış tarihi!

Yapılan açıklamaya göre L’Oreal akıllı saç fırçası modelinin fiyatı, 200 dolar olarak belirlenmiş ve 2017’nin ortalarına doğru satışa sunulacak. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusunda ise şu an için net bir bilgi değil.

Öyle görünüyor ki nesnelerin internet kapsamında başına “akıllı” takısı gelen ürünler arasında, kişisel bakım ürünleri çok daha fazla duyurulmaya devam edecek ve bu akıllı tarak modeli de bu durumun öncülerinden olmuş gibi görünüyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here