L’Oreal Akıllı Tarak Modeli Duyuruldu!

"Akıllı" sıfatını alan son ürünler arasına, en sonunda tarak-saç fırçası da dahil olmuş oldu. İşte L'Oreal akıllı tarak özellikleri ile ilgili detaylar!

L'Oreal Akıllı Tarak

Kadın güzellik ürünleri ile popüler olan ve ülkemizde de kadınlar tarafından yoğun talep gören L’Oreal, bu defa teknoloji tarafında yeni bir ürün ile kendini gösterdi: L’Oreal akıllı tarak!

L’Oreal markasından akıllı tarak!

L'Oreal Akıllı Tarak

CES 2017 kapsamında açtığı stant ile kadın bakım ürünlerini sergileyen L’Oreal, organizasyonun gereği olarak teknoloji odaklı ürünleri ile dikkatleri üzerine topladı. Akıllı tarak modelini duyuran L’Oreal, kullanıcıların saç bakımlarını daha iyi yapmak adına akıllı tarak modelini hazırlamış.

L’Oreal akıllı saç fırçasının özellikleri!

Yapılan açıklamaya göre L’Oreal akıllı tarak modeli, üstünde beş farklı sensör bulunduruyor. Üzerindeki sensörlerden elde ettiği verileri, mobil uygulaması üzerine aktarıyor ve daha verimli bir saç bakımı yapılması için kullanıcısına öneriler ve analizler sunuyor.

L'Oreal Akıllı Tarak

Taraktan aldığı verileri; saç durumuna göre tarağın kullanılması gereken açılardan, saç ıslaklığı gibi verileri kadar yansıtan mobil uygulama, hiç şüphesiz kadınlar tarafından yoğun ilgi ile karşılaşacak gibi görünüyor.

L’Oreal akıllı tarak modelinin fiyatı ve çıkış tarihi!

Yapılan açıklamaya göre L’Oreal akıllı saç fırçası modelinin fiyatı, 200 dolar olarak belirlenmiş ve 2017’nin ortalarına doğru satışa sunulacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.