Logitech UE Blast ve Megablast

Logitech, yeni Ultimate Ears hoparlörleri olan Blast ve Megablast modellerini duyurdu. Logitech’in yeni bluetooth hoparlör modelleri, son dönemlerin popüler girişimlerinden olan sesli asistan desteği ile geliyor. Bu noktada dijital asistan tercihi olarak, Amazon tarafından geliştirilen Alexa sistemi tercih edilmiş.

Yeni Logitech Blast ve Megablast bluetooth hoparlör modelleri!

Logitech UE Blast ve Megablast

Tıpkı Amazon Echo modelinde olduğu gibi Logitech tarafından sunulan bu yeni hoparlör modelleri de dahili mikrofonu üzerinde daimi olarak ses komutları dinliyor ve bu komutlar doğrultusunda tepki veriyor.

Logitech UE Blast ve Megablast

Alexa desteği ile birlikte kullanıcılara üç aylık Amazon Music servisinin de ücretsiz olarak sağlandığı yeni Blast ve Megablast modelleri, temel olarak boyutları ve batarya kapasiteleri ile birbirinden ayrılıyor.

Doğrudan Wi-Fi üzerinden bağlantı kuran Blast ve Megablast modelleri, tahmin edilebileceği gibi bağlantı sonrasında herhangi bir şekilde akıllı telefonlar ile bağlantıda olma ihtiyacı duymuyor.

Yeni Logitech Ultimate Ears hoparlör modellerinin pil sürelerinde ise Blast için 12 saat, Megablast için ise 16 saat bilgisi bulunuyor. Her iki model de suya ve toza karşı dayanıklılık sağlıyor.

Logitech UE Blast ve Megablast

Bu hoparlörler için Logitech, kablosuz şarj standı da hazırlamış durumda. Bluetooth hoparlörler sabit konumda tutulduğunda bu standın üzerinde kalabiliyor ve böylece mobil olmayan durumlarda şarj probleminin önüne geçilmiş oluyor.

Fiyatlandırma noktasında ise UE Blast için 229.99 dolar belirlenmiş ikin, UE Megablast için 299.99 dolar fiyatı belirlenmiş durumda. Kablosuz şarj standı ise ek olarak satılıyor ve 39.99 fiyat etiketine sahip.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here