Haber Tekno Sosyal Medya
Lig TV Ücretsiz Yayın

Haberler

Lig TV Ücretsiz Yayın Yapabilir!

Yeni gelen bir bilgiye göre Lig TV Türkiye Süper Lig maçları, ücretsiz olarak yayınlanabilir. İşte ücretsiz Lig TV yayını ile ilgili detaylar!

Bilindiği gibi Lig TV, Süper Lig maç yayınlarını Digiturk aracılığı ile ücretli abonelik sahibi olan kullanıcılarına sağlıyor. Bu noktada, Lig TV ücretsiz yayın imkanı sağlanacak bir gelişme yaşandı.

Ayrıca Bakınız: Digitürk Resmen Satıldı!

Lig TV internette ücretsiz yayın yapabilir!

Açıklanan bilgilere göre, İtalyalı bir firma tarafından Digiturk’e, yıllık olmak üzere 650 milyon Euro değerinde teklifte bulunuldu.

Lig TV Ücretsiz Yayın

Teklifi yapan firmanın ismi açıklanmayan olayın detaylarına göre İtalyan firma; Lig TV maçlarını internetten ücretsiz olarak yayınlamak istiyor. Bununla beraber, ücretsiz Lig TV internet yayını sırasında reklam gösterimi yapmayı planladığı aktarılan İtalyan firmaya, Digiturk tarafından ne cevap geleceği ise büyük merak konusu olmuş durumda.

Ücretsiz Lig TV için büyük teklif!

Digiturk’un söz konusu bu teklifi kabul etme ihtimalinin olası olduğu dile getiriliyor. Zira, Digiturk, Lig TV Super Lig maçları için yıllık yaklaşık olarak 360 milyon Euro ödeme yapıyor.

İnternetten ücretsiz Lig TV yayını için gelen teklifin de 650 milyon Euro olması, aradaki farkın teklifi kabul etmeye yetecek miktarda olduğu tartışılıyor.

Şu an için bu teklif ve ücretsiz Lig TV yayını ile ilgili Digiturk tarafından bir açıklama gelmiş değil. Önümüzdeki günlerde konu ile ilgili detaylı bilgilerin açıklanması bekleniyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık