Lig TV’nin İsmi Değişiyor! İşte Lig TV’nin Yeni İsmi!

Futbolseverler tarafından en çok izlenen kanallardan olan Lig TV ismi değişiyor. İşte LigTV, Lig TV 2, Lig TV 3 ve Lig TV 4 kanallarının yeni ismi!

Lig TV'nin Yeni İsmi

Türk futbolunun 2001 yılında bu yana Digiturk üzerinden takip edildiği Lig TV‘nin ve yan kanalları olan Lig TV 2Lig TV 3 ve Lig TV 4‘ün isimleri değişiyor.

Lig TV, beIN Sports oluyor!

Hatırlatmak gerekirse, 2015 yılında beIN Media Group tarafından satın alınan Digiturk için, ilk değişimler kendini göstermeye başlıyor. Digiturk’ten takip edilen ve Türk futbolunun kanalı denilebilecek Lig TV’nin ismi, beIN Sports olarak değiştirilecek.

beIN Sports

13 Ocak 2017 tarihi itibariyle futbolseverler Süper Lig maçlarını, Lig TV isimli kanal adı altında değil, beIN Sports isimli kanal adı altında izlemeye devam edecek.

Öte yandan, Lig TV’nin yan kanallarının ismi de değişiyor. Buna göre yeni isimler şu şekilde:

Lig TV – beIN Sports

Lig TV 2 – beIN Sports 2

Lig TV 3 – beIN Sports 3

Lig TV 4 – beIN Sports 4

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.