LG X300 Duyuruldu! İşte Özellikleri!

LG'nin yeni akıllı telefon modeli LG X300 resmi olarak duyuruldu. İşte yeni LG X300 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili detaylar!

LG markasının yeni Android akıllı telefon modeli LG X300 resmi olarak duyuruldu ve satışa sunuldu. Sahip olduğu teknik özellikler ile yeni X300 modeli, orta seviyede yer alan bir akıllı telefon olacak.

Yeni LG X300’ün özellikleri!

İlk olarak kısaca değinmek gerekirse yeni LG X300 teknik özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

LG X300

5-inç büyüklüğünde ve 720p-HD çözünürlüğünde LCD ekran

Snapdragon 425 işlemci (4 çekirdek ve 1.4GHz saat frekansı)

2GB RAM

16GB dahili depolama alanı

2,500mAh büyüklüğünde batarya

Bunları dışında LG X300 modeli, microUSB tipindeki porta sahip. Kutudan Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile birlikte çıkan yeni model; 4G LTE, NFC ve Bluetooth 4.2 desteğine sahip.

Son olarak LG X300 fiyatı ile ilgili de detayları paylaşmak gerekirse, yeni model 220 dolar fiyat etiketine sahip. Şu an için bu yeni LG akıllı telefon modelinin, sadece Güney Kore pazarı ile sınırlı kalıp kalmayacağı bilgisi de netleşmiş değil.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.