LG Watch Urban, Google Mağazalarında Satışa Sunulacak!

LG markasının akıllı saat modeli LG Watch Urban satışları başlıyor. Görünen o ki bu süreçte yapılan çalışmalar ile Google mağazalarında LG Watch Urban satışları da yapılıyor olacak!

LG’nin son seri akıllı saatleri olan LG Watch Urban ve LG Watch Urban LTE, Mayıs 2015 ayı içerisinde Google’ın Avustralya, Kanada, Almaya, Hong Kong, Hindistan, İrlanda, Kore, Japonya, İspanya, İngiltere ve Amerika mağazalarında satışa sunulacak.

Görüldüğü gibi birçok ülkede satışa çıkacak olan LG’nin yeni akıllı saat modeli, yoğun bir kullanıcı kitlesi elde etmenin peşinde… Yeni model hatırlanacağı üzere, klasik saat şıklığını doğrudan yansıtan oldukça sık bir saat ürünüydü. Altın ve gümüş kasa renk seçenekleri ve çeşitli kordon modelleriyle de yine farklı tasarım değişiklikleri elde edilmesine imkân sunabiliyordu. Keza LG de reklam kampanyalarında kentsel kullanım şıklığını vurgulayan bir strateji izlemekteydi.

LG Watch Urban Google mağazalarında satılacak!

LG Watch Urban - Urban LTE (1)

Yeni Watch Urban modelinin bilinmezliği ise fiyat noktasında kendini gösteriyor. Zira satışa sunulacağı bildirilmiş olsa da fiyat konusunda net açıklamalar henüz daha yapılmış değil.

Hatırlamak gerekirse LG Watch Urban akıllı saat modelinin teknik detayları 1.3 inç plastik OLED ekran, yekpare metal kasa tasarımı, güçlendirilmiş 1.2GHz saat hızına sahip Qualcomm Snapdragon 400 işlemci ve 410 mAh gücünde batarya şeklinde sıralanmaktaydı.

Son olarak belirtmek gerekirse LG Watch Urban modelinin önemli detayları ilk Android Wear işletim sistemi ile satışa sunulacak, Wi-Fi desteği ve bilek hareketlerine dayalı etkileşim kabiliyetleri içeren bir akıllı saat modeli olacağı şeklindeydi.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here