LG V30 Gündemde! İşte LG V30 Özellikleri ve Detayları!

LG'nin G serisi ile birlikte üst seviye modellerine yer verdiği V serisinin yeni üyesi LG V30 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı!

v20

LG’nin Mobil Dünya Kongresi 2017 kapsamında duyurması beklenen yen akıllı telefon modeli LG G6 ile ilgili sızıntılar hız kesmeden devam ederken, G ailesinden farklı olarak LG V30 haberleri de gündeme gelmeye başladı. Son olarak ortaya çıkan detayların odağı ise LG V30 teknik özellikleri ile ilgili oldu!

LG V30’un teknik özellikleri ortaya çıktı!

LG V30 özellikleri ile ilgili gelen iddiaların en dikkat çeken noktası, kamera üzerinde kendini belli ediyor. Zira iddia edilenlere göre LG, V30 modelinde hem arka hem de ön kamera tasarımında çift lensli yapıya geçiş yapacak. Her ne kadar LG G6 modelinde de çift arka kamera sistemi gelecek olsa da ön kameranın ikiye çıkartılması, akıllı telefon sektörü için de ilgi toplayacak potansiyele sahip bir adım olacak.

v20
LG V20

Öte yandan LG V30 teknik özellikleri arasında; 6GB RAM ve Snapdragon 835 mobil yonga setinin yer alacağı öne sürülüyor. Qualcomm’un Samsung’un yoğun 835 talebinden ötürü G6 modelinde kullanılamayacak olduğu söylenen Snapdragon 835’in, nitekim LG V30 modelinde kullanılması kuvvetle muhtemel görünüyor.

Bunların dışında Çinli Weibo üzerinden edinilen V30 bilgilerinde, LG’nin dikkat çeken birçok yeniliği de kullanıcılarına sunacağına yönelik açıklamalara rastlanıyor. Son olarak belirtmek gerekirse şu an için “LG V30 ne zaman çıkacak?” sorusuna cevap vermek, ne yazık ki mümkün değil.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here