LG V30’un Basın Görseli Sızdırıldı!

LG markasının yeni akıllı telefon modeli V30 sızıntıları gelmeye devam ediyor. Son olarak da yeni LG V30'un basın görseli sızdırıldı. İşte o görsel!

LG V30

LG Mobile tarafından beklendiği başarıyı yakalayamayan LG G6 sonrasında, markanın yeni modeli LG V30 ile ilgili beklentiler de yükselmiş oldu. Hem firma hem de kullanıcılar tarafından ilgi ile takip edilen yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli V30, sık sık da akıllı telefon sızıntıları kapsamında yer alıyor. Son olarak da LG V30’un basın görseli olduğu iddiasını taşıyan fotoğraf paylaşıldı.

V30’un basın görseli, çıkış tarihini de açık ediyor!

LG V30

Daha önce sızdırılan V30 tasarım çizimleri ile aynı doğrultuda olan yeni görsel, ön yüzeyin LG G6 modeli ile benzer olduğunu gözler önüne seriyor. Çerçevesize yakın akıllı telefon tasarım anlayışını devam ettiren LG’nin yeni modeli, iddia edilenlere göre 6-inç büyüklüğünde bir ekran taşıyor olacak.

Basın görselinde en çok dikkat çeken detay ise, ekranın saat ve tarih bölümü oldu. Zira LG V30’un ekranında, 31 ağustos tarihi bulunuyor. Daha önce firmaların, basın görsellerine eklediği tarihlerle lansman tarihlerini bir tuttuğu örnekleri ile karşılaşılmıştı. Nitekim bu görsel de çıkış tarihini işaret ediyor olabilir. Note 8 modelinin de benzer dönemde tanıtılması beklendiği düşünüldüğünde, LG’nin de rekabeti korumak adına böyle bir planlama yapması kuvvetle muhtemel olacaktır.

LG V30

 

Tüm bunların dışında son olarak belirtmek gerekirse, V30 özellikleri ile ilgili beklentiler arasında Snapdragon 835 mobil yonga seti, Android 8.0 mobil işletim sistemi sürümü, 6 GB RAM, Quad-DAC ses deneyimi ve 6-inç büyüklüğünde ekran detayları yer alıyor. Keza çift arka kamera özelliği de hem sızıntı görsellerde hem de açıklamalarda yer alıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here