LG V20 Özellikleri Sızdırıldı!

LG V20 özellikleri ile ilgili detayları sızdırıldı. İşte LG'nin yeni akıllı telefon modeli V20 özellikleri ile ilgili tüm detaylar!

LG V20 Özellikleri

LG V20 özellikleri ile ilgili ilk detaylar gelmeye başladı. LG’nin kısa bir süre sonra duyurmaya hazırlandığı yeni V20 özellikleri arasında ise en çok, ses çıkış detayları dikkat çekiyor.

LG V20 özellikleri ortaya çıktı!

2016 yılının kutudan Andrıid 7.0 Nougat ile çıkacak ilk akıllı telefon modeli olacak LG V20 özellikleri; 16MP çözünürlüğünde çift arka kamera sensörü, Snapdragon 820 yonga, 5.7-inç büyüklüğünde Quad HD-2K- ekran ve 4,000mAh batarya boyutu olarak sırlanıyor.

Öte yandan LG V20 özellikleri arasında en dikkat çeken detay, ses noktasında kendini belli ediyor. Zira sızdırılan bilgilere göre LG V20, 32-bit ESS ve DAC(dijitalden analoğa dönüştürücü) ses desteğine sahip olacak.

LG V20 Özellikleri

LG tarafından ise LG V20’un bu özelliğinin en iyi video ve müzik ses performansı sunan akıllı telefon olarak duyurulacağı açıklanıyor.

Öyle görünüyor ki LG, G5 modelinden sonra V20 ile üst seviye bir telefon modelini daha 2016 kapsamında piyasaya sürecek.

Son olarak değinmek gerekirse LG V20 çıkış tarihi olarak 23 Eylül 2016 işaret ediliyor. Ayrıca LG V20 fiyatı 600 dolar seviyesinde olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.