LG Q6 Benchmark Sonuçlarında!

LG G6 mini olarak anılan yeni LG Q6 özellikleri, sızdırılan benchmark testleri ile ortaya çıkmış oldu. İşte yeni LG Q6 teknik özelliklerinin detayları!

LG Q6

LG tarafından bu yıl duyurulması beklenen yeni orta segment akıllı telefon modeli ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni sızıntılar ile beraber LG G6 mini olarak anılan LG Q6 özellikleri, Geekbench isimli benchmark sonuçları ile ortaya çıkmış oldu.

LG Q6 (LG G6 mini) özellikleri ortaya çıktı!

Öncelikle sızdırılan benchmark sonuçlarına değinmek gerekirse LGE LG-M700 kod ismi ile benchmark sonuçlarına katılmış olan modelin, tekli çekirdek tarafında 622 puan ve çoklu çekirdek tarafında 1777 puan aldığı anlaşılıyor.

LG Q6 benchmark

Android 7.1.1 mobil işletim sistemi sürümü taşıyan LG Q6 modelinin benchmark sonuçlarından anlaşılan teknik özellikleri 3GB RAM ve Snapdragon 430 mobil yonga seti olarak beliriyor. LG G6 özellikleri karşısında kısıtlanmış bir model olacak olan Q6, 1.4GHz saat frekansına sahip olan 8 çekirdekli Snapdragon 340 yonga seti ile orta segmentte yer alacak bir model olduğunu tescilliyor.

Bunlara ek olarak iddialardan yola çıkarak belirtmek gerekirse yeni Q6 özellikleri ile ilgili diğer beklentiler 5.4-inç büyüklüğünde ekran ve 13 MP çözünürlüğüne sahip ön ve arka kamera detayları bulunuyor. Çıkış tarihi ve fiyatlandırma ile ilgili ise şu an net bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here