LG Katlanabilir Telefon Patenti Aldı!

LG katlanabilir akıllı telefon patenti aldı ve bu patent ile çok farklı kullanım şekilleri oluşturulabilir. İşte LG'nin aldığı yeni katlanabilir formlu telefon modeli ile ilgili tüm detaylar!

LG Katlanabilir Telefon

LG katlanabilir telefon patenti ile ilgili detaylar ortaya çıktı. LG’nin yeni patentine göre katlanabilir yapıdaki akıllı telefon, aynı zamanda tablet haline de getirilebiliyor. Hem telefon hem de geniş ekranı ile bir tablet gibi kullanılabilen LG’nin telefon patenti, dikkatleri üzerine topladı.

LG’den hem telefon hem de tablet olan katlanabilir mobil cihaz patenti!

LG Katlanabilir Telefon

LG patenti ile ilgili detaylara değinmeden önce belirtmek gerekirse LG Mobile bu patent başvurusu, ilk olarak Temmuz 2017 tarihinde gerçekleştirilmiş. Patentin kayda girmesi ise Ocak 2018 tarihinde gerçekleşmiş oldu. Patent kapsamında yer alan görsellerden anlaşıldığı kadarı ile bir defter gibi katlanabilen telefon modeli ile karşı karşıya kalınıyor. Katlama bölümünün her iki tarafına ekrandan oluşan cihaz, açıldığı zaman büyük ekranlı tablet haline gelebiliyor.

LG Katlanabilir Telefon

Arka yüzeyde bir kamera konumlandırılması yapılmış iken, katlama kısmını yarım yaparak telefonun ekranının bir bölümünü görmek mümkün hale getirilmiş. Bu bölümde saat ve bildirimler gibi detaylara yer verilebilecek.

LG Katlanabilir Telefon

Şu an için LG katlanabilir telefon modelinin ne zaman gerçeğe dönüşeceği veya söz konusu bu patent görsellerinin hangi teknolojiler ile mümkün hale getirileceği konusunda detaylar aktarılmış değil.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here