LG G6’nın Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

LG'nin yeni akıllı telefon modeli LG G6'nın teknik özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte yeni LG G6 özellikleri ile ilgili detaylar!

LG G6

LG’nin yeni akıllı telefon modeli LG G6 özellikleri ile ilgili ilk somut detaylar ortaya çıkmış gibi görünüyor. Buna göre daha önce gelen LG G6 teknik özellikleri iddiaları da desteklenmiş durumda.

LG G6’nin teknik özellikleri sızdırıldı!

Sızdırılan LG G6 özellikelerine göre yeni G6, Snapdragon 821 işlemci modeli ile birlikte duyurulacak. Bununla beraber Suya ve toza karşı dayanıklılık sunan kasa ve 5.7-inç büyüklüğünde QHD ekran detayları da sızdırılan görselden anlaşılabiliyor.

LG G6 Teknik Özellikleri

Aslında daha önce de G6’nın Snapdragon 835 yerine, Snapdragon 821 ile birlikte geleceği gündeme gelmişti. Nitekim sızdırılan görsellerde de bu durum Qualcomm MSM8996AC ibaresi ile birlikte doğrulanmış oldu.

Bunların dışında, şimdiye kadar ki parmak izi konumlandırması da cihazın arka tarafında olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.