LG G6 Tasarımına İlişkin İlk Detaylar!

LG G6 tarafındaki sessizlik bozulmaya başladı. Kısa bir süre önce LG G6 tasarımı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte LG G6 render görselleri!

LG G5

Şimdiye kadar sessiz sedasız beklentileri süren LG G6 modeli ile ilgili ilk somut detaylar ortaya çıkmaya başladı. Kısa bir süre önce, LG G6 tasarımına ilişkin görsel ortaya çıktı.

LG G6 tasarımı nasıl olacak?

Samsung ve LG’nin yeni akıllı telefon modellerini önceden sızdırması ile ünlü olan ShaiMizrachi isimli kullanıcı, LG G6 modeline ait olduğu iddiası ile render görseli paylaştı.

Ayrıca Bakınız: LG G6 Ne Zaman Çıkacak?

Paylaşılan LG G6 render görselinden, net bir çıkarım yapmak pek mümkün değil. Dolayısıyla, LG’nin LG G5 ile başlattığı modüler sistem anlayışını LG G6 ile devam ettirip ettirmeyeceği netleşmiş değil. Bununla beraber, genel tasarım dilinin LG G5 modeli ile benzer olabileceğini söylemek mümkün.

LG G6

Bu noktada bir paragraf açmak gerekirse, LG G5 modeli ile getirilen modüler sistem anlayışı, ne yazık ki kullanıcı nezdinde beklentileri karşılamadı. Bundan dolayı LG’nin, LG G6 modeli ile birlikte söz konusu bu modüler sistem anlayışını sürdürmeyeceği öngörülüyor.

Son olarak beklenen LG G6 özelliklerine değinmek gerekirse; 5.3-inç veya 5.5-inç büyüklüğünde 2560×1440 piksel çözünürlüğünde ekran, Snapdrgon 821 veya Snapdragon 835 mobil yonga seti, 6GB RAM ve 2800mAh büyüklüğünde batarya detayları gündeme geliyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.