LG G6 Tasarımı Nasıl Olacak?

LG'nin 2017 yılında duyuracağı yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6 tasarımı ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı!

LG G6

LG G6 özellikleri ile ilgili ilk somut detayların ortaya çıkması ile birlikte, LG G6 tasarımı ile ilgili yeni detaylar ivme kazanmış oldu. Son olarak da LG G6 modelinin tasarımına ilişkin yeni iddialar geldi.

LG G6 tasarımı ile ilgili detaylar!

LG G6 tasarımı

Kısa bir süre önce gelen iddialara göre LG G6 tasarım anlamında diğer modellerden daha farklı olacak. Buna göre LG G6 cam arka yüzeye sahip olacak. Bununla beraber LG G6 ekran detaylarına göre iPhone 6 ve iPhone 7 serilerinde olduğu gibi 2.5D yapıya geçilecek ve erkan-kasa oranında ciddi bir iyileştirme yapılacak.

Orta çıkan bu yeni iddialar, herhangi bir kaynağa bağlanarak desteklenmiyor. Dolayısıyla söz konusu bu yeni LG G6 iddialarının ne derece gerçekçi olduğu bilinmiyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.