LG G6+ Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Geçtiğimiz haftalarda LG tarafından resmi olarak duyurulan yeni LG G6+ tanıtım videosu ile kullanıcıların dikkati bu yöne çekilmeye amaçlanıyor!

LG G6+

LG tarafından geride bıraktığımız haftalarda duyurulan yeni LG G6+ modeli için tanıtım videosu hazırlandı. Pek de dikkat çekmeyen bir tanıtım sonrasında yayınlanan yeni video ile birlikte kullanıcıların dikkati yeni renk seçeneklerine çekilmeye çalışılmış.

Yeni LG G6+ tanıtım videosu ile renk seçenekleri dikkat çekiyor!

Hatırlatmak gerekirse temel olarak LG G6 modeli ile benzer teknik özelliklere sahip olan LG G6+ modeli, en çok 32-bit Hi-Fi Quad DAC standardına sahip olması ve kutudan B&O Play kulaklık ile birlikte çıkacak olması ile dikkatleri çekmişti.

LG G6+

128GB dahili depolama alanına da sahip olan yeni G6+ tanıtım videosu kapsamında, iki yeni renk seçeneği dikkat çekiyor. Her ne kadar isimlendirme noktasında “Plus” ekine sahip olsa da yeni model, teknik özellik noktasında G6 modelinden ayrışmıyor.

İşte kısa bir süre önce LG tarafından resmi olarak yayınlanan LG G6+ tanıtım videosu:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.