LG G6+ Duyuruldu!

LG G6+ resmi olarak duyuruldu. İşte LG'nin yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6 Plus özellikleri ve diğer tüm detayları!

LG G6+

LG markasının yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G6+ (LG G6 Plus) modeli resmi olarak duyuruldu. G6 modeline kıyasla LG G6+ teknik özellikleri, belli açılardan farklılık gösteriyor ve kullanıcıların dikkatini çekebilmeyi amaçlıyor.

LG G6+ özellikleri!

Öncelikle belirtmek gerekirse yeni G6+ modeli, birçok açıdan LG G6 modeli ile benzerlik gösteriyor. En dikkat çeken detaylar arasında ise dahili depolama alanının 126GB seviyesine ulaşması oluyor. Hatırlatmak gerekirse G6 modelinde dahili depolama alanı, 64GB seviyesinde yer alıyordu.

LG G6+

Kutu içeriğinde de birtakım değişiklikler kendini gösterecek. Buna göre yeni model ile birlikte kutudan, 32-bit Hi-Fi B&O markalı kulak içi kulaklık çıkacak.

LG G6 Plus özellikleri arasındaki bir diğer dikkat çeken detay ise, Qi isimlendirmesine sahip olan kablosuz şarj özelliği oluyor. Bundan böyle LG, kablosuz şarj özelliğini Qi isimlendirmesi ile G6 Plus modelinde kullanıcılarına sunmaya başlayacak.

Son olarak belirtmek gerekirse, G6+ modelinin renk seçeneklerinde de çeşitlendirme yapılmış. Bu renk seçenekleri arasında Optik Astro Siyah, Optik Terra Altın ve Optik Deniz Mavisi yer almaya başlıyor. Diğer teknik özellikler ise G6 modeli ile benzer olarak şu şekilde sıralanıyor:

5.7-inç büyüklüğünde ve 2880×1440 piksel çözünürlüğünde ekran

Qualcomm Snapdragon 821 mobil yonga seti ve Adreno 530 GPU

4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı

13 MP + 13 MP çözünürlüğünde ve 2160p video kayıt yeteneğine sahip çift sensörlü arka kamera

5 MP çözünürlüğünde ve 1080p video kaydı yapabilen ön kamera

3300mAh kapasitesine sahip dahili batarya

IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası

Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemi sürümü

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here