LG G6 Ne Zaman Çıkacak?

LG'nin G5 modelinde beklediği etkiyi yakalayamamsı, LG G6 tarafında değişiklikleri getirecek. Peki, LG G6 ne zaman tanıtılacak? İşte detaylar!

LG G6

Uzun süredir iPhone 8 ve Samsung Galaxy S8 haberleri arasında kendine yer bulamayan LG G6 çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler geldi. Uzun süre sonra ilk LG G6 haberleri de gündeme yer etmeye başlamış durumda.

LG G6 ne zaman duyurulacak?

Akıllı telefon dünyasının şu ana kadar sessiz kalan ismi olan LG, yeni LG G6 modeli ile bu sessizliğini bozmayı planlıyor.

LG

LG G5 ile beklenen ilgili yakalayamayan LG, nitekim LG G6 ile büyük değişiklik yapacak gibi görünüyor. Galaxy S8 çıkış tarihi için söylenen Nisan 2017 tarihi, büyük ihtimalle LG G6 için geçerli olmayacak. Zira, yeni gelen bilgilere göre LG G6 çıkış tarihi, beklenenden daha erken olabilir. Buna göre LG G6 çıkış tarihi, şubat sonu veya mart başı olarak dillendirilmeye başladı.

Bunun sebebi ise LG’nin, rakiplerinin amiral gemisi akıllı telefonlarından önce harekete geçerek ilgiyi LG G6 modeline toplaması olarak açıklanıyor.

Şu an için LG G6 özellikleri ve tasarımı ile ilgili, elle tutulur bir bilgi ortaya atılmış değil. Durumun böyle olması LG G6 modeli ile ilgili beklentilerin boyutunu değiştirir nitelikte.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.